reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Dzięki dziewczyny, co prawda plany uległy zmianie ale ten Belfast pewnie nie długo zaliczymy;-) znalazłam w sumie nie drogie noclegi to wycieczka jak najbardziej 2 dniowa będzie, poczytałam wczoraj i podobno lepiej zielonych kolorów sie trzymać ;D że niby wtedy bezpieczniej:-) Miłego dnia dziewczyny życzę:rofl2:
co do koloru zielonego to nie wiem,ale wiem jedno .... strasznie trabia na samochody z tutejsza rejestracja.....my jeszczemielismy takie zdarzenie ze GPS nas wyprowadzil w jakies pola i akurat stal jakis gosciu na poboczu i jak m podszedl i sie pytal jak stad wyjechac gdzies do normalnej drogi?
Gosc nam tak wytlumaczyl ze wjechalismy jeszcze w gorsze pola,a pozniej jak wracalismy to przejezdzalismy kolo niego to palcami wytykal i smial sie:baffled::angry: wiedzial ze my polacy,tylko chyba chodzilo mu o to ze w tej IE mieszkamy:angry:
 
reklama
Witam sie

a przyciagla mnie Filpi - wiesz co Tu sie ukrywasz :) kochana ale by bylo jak bysmy sie w Limericku spotkały...
no wlasnie kiedy sie spotkamy :) hehehe jak cos to wala na gg lub priv bo ja tu zagladam bardzo malo :(
buziaki
 
hejaaa :)

krycha a no wypadzik byl udany :) Nadinka sobie po raczkowala po placu po hustala sie :) posiedzielismy troszke na kocyczku :) tylko szkoda ze tak pozno bylismy juz malo dzieciaczkow bylo no ale wczoraj pozno z pracy przyszlam ;/

kasia limerick noo ja w czwartek bede po 13 w domu a w piatek musze isc do pracy bo jedna taka sobiechciala wziasc wolne ... ;/ w sobote i niedziele tez pracuje ;/ ale wiesz co dzis i jutro jestem w domu czy zawsze mozesz wpasc pozniej po poludniu czy wieczorkiem :) PS bo ja mam troszke rzeczy dla Twojej malej :) reszta dziewczynek to duze pannice :):p
 
dzien doberek :)
krycha avatara trzeba zobaczyc na blu-ray - cos pieknego a kolorki . Kasia jak potrzeba jakis lekow lub cosik daj znac. Alex najfajniejsze ciuszki sa H&M no przynajmniej jak dla mnie ale najwygodniejsze byly geterki i tuniki . Milego dnia . dzisiaj mam zakupowe szalenstwo musze malej pokupywac ciuszki i chodzik :)))
 
dzien dobry kochane:)
bylam dzis na bilansie z małą i wszystko dobrze poza biderkami,mam iść z nią na dodatkowe badania :(
miało, któreś z waszych maleństw taki problem???mam się przejmować??juz sie przejmuje w sumie...
 
kasia limerick no to ok wpadnij jutro :) mam kilka ciuszkow a niechce ich wyrzucac moze Tobie sie spodobaja i niunka w nich pochodzii troszke :)

madzia kowalik no to udanych zakupkow zycze i aby malej sie chodzik podobal :)

natinke jakies cwiczonka bedziesz miala dla malej ... no i te pieluszkowanie ale niewiem czy Adelka nie jest juz za duza :( ? ale nie martw sie bedzie ok :) to napewno nic powaznego :)
 
dzień doberek kobietki:-)
Natinke trzymam kciukasy żeby ta wada nie była duża i skończyło się na ćwiczeniach:tak:
a mnie jutro czeka kolejny pogrzeb:-( zmarła babcia mojej bardzo dobrej koleżanki ze szkoły.to była wspaniała kobiecinka:sorry2:
mam nadzieję babeczki że u was wszytko w porządku,dzieciaczki zdrowe i w ogóle.... pogodę zapewne macie super bo w PL dziś zimno jak jasna cholercia:baffled:
 
reklama
dzen dobry

natinke nie martw sie na zapas:)najpioerw zrob dodatkowe badania......a co do pieluszki niestety tez mysle ,ze za duza jest....w Polsce daja specjalne poduszki ortopedyczne lub w speclane szyny pakuja:(ale wydaje mi sie ,ze nic powaznego nie bedzie ,bo wczesniej przecioez nic jej nie bylo ....:)

milego dnia
 
Do góry