reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

Witam laski tu Kamcia pisze od MartyF Belfast mnie osobiscie nie rusza, ale północne wybrzeze jest przepiekne rope brigde giants causeway klify super widoki i polecam bardzo na wyjazd 2 dniowy:)
 
reklama
Dzięki dziewczyny, co prawda plany uległy zmianie ale ten Belfast pewnie nie długo zaliczymy;-) znalazłam w sumie nie drogie noclegi to wycieczka jak najbardziej 2 dniowa będzie, poczytałam wczoraj i podobno lepiej zielonych kolorów sie trzymać ;D że niby wtedy bezpieczniej:-) Miłego dnia dziewczyny życzę:rofl2:
 
witam :)
to dobrze Kasiu ze Igorek spal dobrze. Moja mala dzisiaj tez wstala z samego rana ale m sie nia zajal ja spalam do 11:szok:. dopiero po sniadaniu jestem . no nic na spacerek trzeeba isc i poruszac sie troszke. milego dnia :)
 
Witam sie mamusie

Mam pytanko :
gdzie mozna zaopatrzyc sie w ciuchy ciazowe ? Bo ja juz pomalu chyba powinnam sie rozglada bo mi sie brzuszek pomalu przestaje miescic w spodniach:tak:
 
Witam sie mamusie

Mam pytanko :
gdzie mozna zaopatrzyc sie w ciuchy ciazowe ? Bo ja juz pomalu chyba powinnam sie rozglada bo mi sie brzuszek pomalu przestaje miescic w spodniach:tak:

alex ja kupowalam w debenhamsie ( nie wiem jak to sie pisze) na koniec sezonu byly wyprzedaze do 70 % i mozna bylo fajniusie np spodnie za 13 e dostac :))))
 
Alex ciążowe na pewno dostaniesz w mothercare, H&M i pewnie w innych firmowych sklepach.
A tak w ogóle witam z obolałaym gardłem buuuu.Miłego wieczorku
 
hello to znow ja :p

kasia limerick mam do Ciebie romans nusisz wpasc do mnie kiedys na kawke :)

camomile kochana zdrowka :* niech gardelkoo zdrowieje :)

alex debenhams, mothercare, h&m ... ale wiesz co ja nie mialam ani jednej rzeczy ciazowej ... nosilam wygodne getry cala ciaze i tuniczki :) czulam sie wygodnie, komfortowo i sexy :) a najczesciej kupowalam w tally wejly i no name :)
 
reklama
Dobry wieczór! Wpadłam na chwilunię, bo właśnie Avatar oglądamy ;-). My mamy długi weekend jeszcze też jutro z czego się bardzo cieszę, Oliwcia na pewno też, że tatusia ma przy sobie :-)!

Alex2339, tak jak dziewczyny napisały, ale ja też polecam jakieś tuniki (niekoniecznie ciążowe ;-))

Camomile, zdrówka życzę! Ale Cię złapało... Mam nadzieję, że szybko się z tym uporasz i w nic gorszego się to nie zamieni :tak:

Sylcia007, i jak tam wypad na plac zabaw? Pewnie udany? Wieczór piękny... Pogoda Wam dopisała :-D


No nic, wracam na filmik, a jutro trzeba sprawy urzędowe pozałatwiać, ech... Spokojnego wieczorku i słodkich snów, papatki :sorry:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry