reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

hej babeczki.witam się w końcu z Pl.dosłownie na nic nie mam czasu.na szczęście dzieciaczki są w porządku,nie ma problemów ze spaniem i w ogóle z zaaklimatyzowaniem się:-)
ms.marple udanego wypoczynku życzę;-) bycz się na plaży ile wlezie:-D
a wam wszystkim życzę udanego weekendowania majowego:rofl2: bawcie się dobrze kobietki:tak: mam nadzieję że jeszcze takie spotkanko kiedyś się odbędzie i będę mogła się załapać:sorry: tymczasem uciekam,bye........
 
reklama
dzien doberek
Maya zrobila nam pobudke o 6 rano:szok: , mecza ja dziaselka :( moja bidulka . ja juz po kawce , obiadek wstawiony . zabieram sie za stos prasowania . milej niedzieli . Kasia Igorek jak Ci spal?
 
Witam. Madzia Igorek spał super. Raz do niego wstałam ale o 5 zaczął płakać i długo nie mogłam go uspokoić. Albo to zeby albo mu się coś przykrego śniło. Ale zasnął na godzinkę, dostał butlę i przespał do 8.
Miłego dnia
 
Dziewczyny mam pytanko otóż chcemy jutro jechać do Belfastu była z was może któraś?? co warto zobaczyć. Chcemy tam zostać może na 1 noc ale trochę sie boję bo to co mówią o tych dzielnicach że jak gdzieś źle wiedziesz to może być nie ciekawie a my jeszcze autko mamy na Dublińskich tablicach ;/ wiecie cos na ten temat???
 
Dziewczyny mam pytanko otóż chcemy jutro jechać do Belfastu była z was może któraś?? co warto zobaczyć. Chcemy tam zostać może na 1 noc ale trochę sie boję bo to co mówią o tych dzielnicach że jak gdzieś źle wiedziesz to może być nie ciekawie a my jeszcze autko mamy na Dublińskich tablicach ;/ wiecie cos na ten temat???


ja ci nie pomoge:((( nie bylam nie wiem :((( ale podobno pieknie tam i niebezpiecznie niestety tez :(((( ale mam nadzieje ze wam sie wycieczka uda :))))
 
Dzięki Kasiu;-) własnie nam sie chyba plany pozmieniały:baffled: tj pojedziemy na wycieczke ale do Cork do znajomych, kiedyś mówiliśmy im że wpadniemy jak będzie wolne no i własnie niedawno zadzwonili że wzięli wolne tj czyt on a znajoma juz cosik poszykowała na obiadek więc ciężko odmówić:sorry: Belfast przełożymy na następny raz:baffled::-) po Disneylandzie, koniec szkoły będzie mamcia przyleci to jeszcze okazja się znajdzie :p
 
Ostatnia edycja:
hellol :p

kaja ja niestety nie pomoge ;/ ale ez slyszalam ze niebiezpiecznie tam bardzo jest :(

bozenka zapomnialam zyczyc spokojnego lotu dla waszej rodzinki bezpiecznego i w ogole Bawcie sie dobrze w pl :) i odpocznij sobie kochana :))

drozdusia no w koncu malpo zes sie odezwala :p zaniedlugo zapomne jak wygladasz juz tyyyyle Cie nie ma :p :(


Baby bylo dzis superooowo :))) nastepnym razem musita sie skusic :p
 
kaja respect a ja mam dużo znajomych co jeżdzą do Belfastu na wycieczki.Sama mam tam kumpele,ale jeszcze na noc nie byłam,tylko w ciągu dnia.
Ale czy pięknie tam jest to nie wiem :no: Bo byliśmy tylko na jakimś placu zabaw na jakiejś górze,ale z tej góry widac wszystko i miasto i morze.
Jeśli chcesz dam Ci do niej namiary i ona podpowie co nie co?

Spotkanko było wypas.

Filpi mój mąż Cię nie poznał i dopiero w samochodzie stwierdził,że szkoda,że filpi nie było :szok::szok::szok: :-D:-D zresztą ja też na początku :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
zapraszam do nas na jakiś weekend.Będziemy miały więcej czasu na pogadanie :tak::tak:
 
reklama
KAja bylam w Belfascie ale tylko na chwile i w centrum,.......moge tylko napisac ze sa dzielnice ktoe na prawde wygladaja nie ciekawie....jak przejezdzalismy to ciarki mi przechodzily.
Propunuje zabrac ze soba pieniadze...w Belfascie jak w Belfascie ale na obrzezach nie ma na stacjach bankomatow...a cash back nie daja,albo tez i nie chca.
Wszystko obskurne,widac ze gorzej im sie zyje niz ludzia tutaj.
My wlasciwie bylismy na samej gorze tamtej IE....na moscie linowym a takze klify...swietne widoki...spalismy w B&B cena 2 lata temu to 35 funtow za osobe...sa tez i po 40f za osobe....ale my znalezlismy troche zdala od takiego miasteczka rekreacyjnego i bylo taniej
 
Do góry