reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Witam po ciężkim dniu. Jak mi Igor nadal będzie fundował tyle atrakcji to do końca roku osiwieję kompletnie a i nerwicy się nabawię takiej że hej.
Natinke tak myślę żeby wybrać się z Igorkiem do Twojej siostry na cięcie to może i z Tobą kawkę zaliczę??Bo jakoś nigdy się nie złożyło na pogadanie:sorry:
 
Witam sie dopiero teraz mialam czas zeby usiasc na tylek:baffled:

Pamietacie jak wam pisalam ze u mnie zaszly wielkie zmiany :tak: no wiec .................
ZOSTANE MAMUSIA poraz 3:tak::tak::tak::tak::tak::-):-):-):-):-):-):-):-):-)
nie chcialam wczesniej nic mowic zeby nie zapeszyc

dobranoc
 
bry wieczór:-)
Alex wielkie gratulacje:tak: następna brzuchatka u nas na wątku:-p no laski,która następna?:laugh2:
spotkanko mówicie??? ja to tradycyjnie bardzo chętna jestem no ale akurat dziś w nocy przylatuje kuzynka mojego T:confused2: nie to że się nie cieszę ale ubolewam że nie pokawkuję sobie w tak doborowym towarzystwie:sorry:
 
dzieńdoberek

alex gratulacje ciężarówko :-D:-D pochwal się który to tydzień i jak się czujesz:tak::tak:

ciężarówki robiłyście sobie prywatnie usg połówkowe w ie?


justysia jasne, że tak:-D:-D

drozdusia weź kuzynkę jak masz ochotę:tak::-D:-D
 
reklama
Witam
MsMarple-ja nic nie obiecuję póki Marta nie wyrazi zdania i ochotki-niestety braku auta ciąg dalszy
Alex-gorąco gratuluję:)))
Justysia-Ciebie również miło byłoby zobaczyć:)
 
Do góry