reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
dzień doberek babencje;-) słońce za oknem,ptaszki śpiewają....czuję się jak na wczasach:-D spadam na śniadanko i kawusię.miłego dzionka:-)
 
D.dobry!
Pogoda piekna to i do nadrabiania nie za wiele;-)
Camomile-gratuluje postepow Igorkowi!i...duzo sil tez Ci zycze:tak:
Milego dnia!
 
hello dziewczynki :) pamiętacie mnie jeszcze???????????????????
wracam do was w nst.tygodniu :)
Adula juz po chrzcinach :) byla dzielna w kosciolku i w ogole nie plakala,wrecz przeciwnie bardzo jej sie cała uroczystość podobała :)
nio a tak w ogole to czas tu nam mija baaaaaaarrrrrrrrdddddddzzzzzzooooooo szybko i miło,maciej był i już odjechał i znow jestesmy tylko w 3.
papappapa
 
Hejka ja oczywiscie po pracy... oglądam wiadomosci srednio sie czuje...
Widze ze tu cisza...
Możlwie że bede w Limeriku u Was w środę ktos mnie na kawke przyjmnie????:)
 
hej dziewczeta :))

natinke hmmm a co to za babsztyl sie zjawil na forum :p Kochana pewnie ze pamietamy Wracaj jak najszybciej ) Czekamy na wassss :) Buzioryyyy :*****


Noo dzien dzis jest superrr W sumie tak jak wczoraj Poopalalam sie znow troszke Cycuchy juz nie sa blade :p hehehehe :pPPPPPP Moja ksiezniczka wraca za kilka dniii Bossszz taaak sie steeeeeeeeeesknilam :(((( ;((((
 
reklama
Do góry