reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

mam pytanko
ktoras z mam pisala o soli morskiej w spraju? nie moge tego znalezc, jaka to byla nazwa???
 
reklama
MartaF wszystkiego naj naj
Agnieszka13111980 nie martw sie, dadza ci termin na cesarkę predzej na pewno. Tomka bratowa miala tutaj i ja bylam z nia na sali bo nie rozumie po angielsku, to chwila moment widzialam jak wyciagaja małą i naprawdę nie bójkaj się;-)niektóre laski niby wolą cesarke hihihih fakt że dlużej przez to posiedzisz w szpitalu ale niby jak od razu zaczniesz chodzić<tj w miare szybko> to jest super. A może jeszcze dzidzia fiknie;-)własnie tej bratowej w ostatnim tygodniu mała się obróciła ale głowa do góry a byla juz w dół, zrobiła psikusa i trzeba było ciąć:baffled::-D sorki za wytluszczenie nie mialo tak byc

 
Odi dzięki jak tylko będę miała pytania na pewno nie omieszkam skorzystać :-)
Kaja masz rację jeszcze nic nie wiadomo w sumie zostało jeszcze 4-5 tyg do końca choć ile miejsca ma mija kruszynka do fikania tego nikt nie wie ;-)powiem szczerze ,że już się tak na cesarkę w sumie nastawiłam :-) Dziś miałam wizyte w szpitalu i babka kazała mi się nie martwić mam następną wcześniej o połowę niż planowaną to będzie już 37 tydz więc może podejmą jakąś decyzję.
Właśnie morduję się z torbą do szpitala i mam taki mętlik ile sztuk czego hehehe no ale zawsze można dowieść więc mam nadzieję że wyluzuje ;-) No i zaczynam już się chyba troszkę bać hehehe
Marta F życzę ci wszystkiego NAJ
 
reklama
Do góry