reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Drozdusia dobrze że jesteście zdrowi bo tak się do Ciebie wybieram.... Myślałam żeby może zajrzeć dzisiaj ale Igor daje mi tak popalić i pogoda taka senna, że dziś chyba spędzę dzień na spaniu jeśli mi niedobrus pozwoli. A masz jakieś plany na jutro? Może bym wpadła albo Ty z lokatorką???:-)
 
reklama
Camomile mi to pasuje i dziś i jutro.z tym że jutro między 3 a 5 jedziemy z Fraglesikiem na szczepienie także bardziej do południa.a dziś cały dzień jestem w domu także gdyby Igorek nie dał ci pospać to zapraszam:-) a pogoda może i jest senna ale zawsze mogę zaparzyć mocnej kawuchy;-)
 
Witam. Znów rotawirus atakuje????To ja się trzymam z daleka. A tak swoją drogą dawajcie maluszkom dioralayte i stosujcie dietke ryżową. My na rotawirusa spędziliśmy cały tydzień w szpitalu a od początku choroby to 2 tygodnie. Poza tym u nas zaczęlo sie od goraczki(2 dni), potem wymioty(2 dni) potem biegunka przy czym 3 badz 4 dnia Igorek zrobil ponad 20 kupek wodnistych tak że wszystko leciało na podłogę.
Zycze Wam zdrówka szybkiego bo wiem co to rotawirus i nikomu tego nie zycze
o Camomile dokładnie to opisałaś, my walczymy od wczorajszego poranka i tak jak mówisz najgorsza gorączka bo Mayka miała 40.7 a potem 40.9, cholerka strachu się najadłam że hej, w nocy powtórka z rozrywki, w sumie 3 lekarzy w domu miałam ale oni do egzaminu dzisiejszego się szykowali więc tak sobie to moje dziecko chorobę wybrało... ale też wspominali o tym dioralayte i dużo picia. Ciekawe ile nam to zajmie i też za Camomile odpluwam aby ktokolwiek jeszcze załapał bo najgorsze jak maleństwo chore.
 
Olcia to biedna nasza Jagódka:-( niech szybko wraca do zdrówka:tak:

dzieki Justys, no ale za szyybko to chyba nie wróci bo tatus kazal jej dac antybiotyk co mnie wkurzylo bo mi sie wydaje ze to ja tylko bardziej oslabi i w ogole pierwszy antybiotyk w jej zyciu jakos mnie przeraza, wydaje mi sie ze nie ma takiej potrzeby ale on twierdzi ze to wcale nie musi byc rotawirus, lepiej wczesniej zapobiec tysiacom innym infekcjom bla bla bla a mi sie chce plakac bo ja bardzo zle znosze antybiotyki, nawet mdlalam po niektorych dlatego ograniczam jak tylko moge a ona przeciez taka malutka.... strasznie spanikowana jestem
 
Ola Igor przy rotawirusie dostawal 5 roznych antybiotykow przez 2 tygodnie. Z tego co sie orientuje to przy rotawirusie antybiotyk jest niezbedny:(
Drozdusia wpadne jutro moze tak po 11??
 
Olcia Jagódka to silna kobietka jest także da radę;-)
Kasiu ok.cieszę się i czekam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Olivca, zdrówka dla Mayeczki! I Camomile dobrze pisze - priobiotyki trzeba podać koniecznie :tak:

MartaF, Ty masz dziś urodzinki? W takim razie wszytskiego najlepsiejszego Ci życzę :-D
 
reklama
Cześć lejdis ;-)
Chmury chmurami ale ten zimny wiatr blee okropa :-)
Byłam dziś na kolejnej wizycie u gp ,i pytam ją co powinnam zrobić jeśli mała ciągle ma złą pozycję i nie zamierza się chyba obrócić ,z kim powinnam rozmawiać o jeszcze jednym USG-ona na to że już nikt mi go nie zrobi mogę jedynie pójść prywatnie co kosztuje kilka set euro.Nie wiem teraz co powinnam zrobić ponieważ boję się troszkę czekać do momentu aż odejdą mi wody...chciałabym być przygotowana w inny sposób na ewentualną cesarkę ..ehhh...:-(


witam
ja mialam cesarke w maju , rodzilam w Limerick. jezeli mialabys jakiekolwiek pytania to służę pomoca
pozdrawiam
 
Do góry