reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

dzieńdoberek
parszywy ciemny poranek:dry:
u nas dalej chorobowo z tym, że okazało się, że chyba jakiś rotawirus przytargaliśmy z fikolandu:baffled: bo adaś miał i rozwolnienie i wymiotował i nie chciał jeść:nerd:
dzisiaj rano troszkę lepiej bo wypił mleko zobaczymy jak to się skończy:baffled:
jeszcze kaszle i kicha i nie wiem co mu dawać a może iść do lekarza:confused::baffled:

jak nie urok to sr....a :cool:
 
reklama
Dzień dobry! Ależ szaro i mokro za oknem, brrrrr :baffled:... Mój wąż od dziś na rano do pracy śmiga, więc koniec z "wysypianiem" się... Oliwka nadal zasmarkana i do tego ja podłapałam katrzysko przez co jestem tym bardziej niewyspana, bo w nocy tak mnie zatyka, że muszę wstać i herbatę sobie zrobić, ech... No i dodatkowo zaczął nam się już ten bunt dwulatka :dry:. Poczytałam trochę o tym no i teoretycznie w wielu miejscach się sprawdza :szok:... Oj, ciężkie czasy nastały, ciężkie...

Ms.Marple, zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka! Ale Wam się przytrafiło, no...

Drozdusia, a jak tam Lura? Spokojnieszja już?

Camomile, Kajo_respect, widzę, że i u Was niewesoło... Poszukajcie w sobie więcej cierpliwości (jakby to było takie łatwe :szok::confused::dry:), bo będzie Wam potrzebna :sorry2:!


Spadam na jakieś śniadanko, bo już mnie zaczyna ssać powoli...
 
witam
ms.marple to cholerstwo jest w powietrzu bo nawet Szymk go załapal,ja,Damian i mój K tez,tylko Oliwka sie narazie uchowala,także mamy szpital w domu :( zdrówka dla synka
 
witam
ms.marple to cholerstwo jest w powietrzu bo nawet Szymk go załapal,ja,Damian i mój K tez,tylko Oliwka sie narazie uchowala,także mamy szpital w domu :( zdrówka dla synka

Kurczaki, widzę, że i u Ciebie nieciekawie :-(... Ile ta jelitówa będzie nas jeszcze nękać??? MartaF i Wam życzę szybkiego powrotu do zdrowia :tak:
 
krycha dzięki:tak:u Szymka tendencja spadkowa:tak:zaczął jesc,w sumie po troszku ale to lepiej niż wcześniej jak nic nie jadł,K całą noc nie spał razem z Damianem w kibelku siedzieli:baffled:dzięki czemu nie mogłam spac:baffled:i jeszcze musial do pracy jechac:-(a pogoda dobijająca bo on na farmie pracuje:baffled:
 
Witam. Znów rotawirus atakuje????To ja się trzymam z daleka. A tak swoją drogą dawajcie maluszkom dioralayte i stosujcie dietke ryżową. My na rotawirusa spędziliśmy cały tydzień w szpitalu a od początku choroby to 2 tygodnie. Poza tym u nas zaczęlo sie od goraczki(2 dni), potem wymioty(2 dni) potem biegunka przy czym 3 badz 4 dnia Igorek zrobil ponad 20 kupek wodnistych tak że wszystko leciało na podłogę.
Zycze Wam zdrówka szybkiego bo wiem co to rotawirus i nikomu tego nie zycze
 
Witam i ja
Zdrówka dziewczynki Wam i waszym rodzinkom:)
Mój J też miał dzień"kibelkowy"-całe szczęście tylko jeden:)Za to my chorujemy w innym kierunku-tzn-kaszel,katar,płacz i zgrzytanie zębami;)
Daniel dziś w nocy od 20tej(po kąpieli)do 7(pobudka)przebudzał się 11razy!!!Nic mi się nie chce-dobrze,że Dawid ma przerwę świateczną w szkole,a Dadzia i tak chora,więc do przedszkola nie musiałyśmy maszerować:(((
Pogoda-każda z Was widzi-płakać się chce(zwłaszcza jak w domku wszyscy pociągający i narzekający),ale i tak miłego dnia Wam życzę:)
 
reklama
dzień doberek.kurczę laski,widzę że macie niewesoło:no: mam nadzieję że szybko się tych wirusów pozbędziecie:sorry2: u nas na szczęście bez katarów,biegunek i innych takich.tfu tfu tfu. Lola czasami zakaszle jak wstanie ale to chyba pozostałość po ostatnim zaziębieniu albo tak jakoś bo grożnie to raczej nie wygląda.mam nadzieję że się tym razem uchowamy:blink:
idę coś wszamać;-)
 
Do góry