reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

laski dzięki za spotkanko:-)
Kamcia,Lubiczanka i Marta F miło było was poznać:tak:;-)
no,idę coś pożreć i odsapnąć bo dopiero udało mi się usiąść z tyłkiem na kanapie:-p
 
reklama
Kurczaki, mam problem z kolacjami Oliwki :dry:... Do tej pory jadła kaszkę, ale chyba Jej sie przejadło, no i dobra, mogę serwować co innego tylko nie mam pomysłu co, bo jedyne co zajada to chleb z dżemem, przecież nie może ciągle jeść chleba z dżemem :baffled:... Sera żóltego nie lubi, wędliny też, o parówkach nie wspomnę... Nawet jajek nie lubi (ani gotowanych ani jajecznicy), ech... Zaczyna mi wybrzydzać a mnie to drażni jak nie wiem... Jakaś antymleczna mi się ostatnio zrobiła... Macie jeszcze jakieś pomysły może??? Aha, względnie zje suchy chleb ewentualnie z masłem...


Filpi z tymi odwiedzinami da się zrobić ;-) Może jakoś się zgadamy jak będę u Agi_irlandii :confused::sorry2:...

Sylcia007, jak Ci dzionek w pracy minął? To jeszcze Justysia21 dojechała, oooooo... Szkoda, że musiałam iść :dry:, no, ale dziecię trza było uśpić!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
marta f a to Damianoo sie pokazal abNadiny nie pokazal ??? ojj zaraz dostanie po dupsku !


krycha a przyjemnie bylo :) czas szybciutko minal :) tylko noo nie zdazylam na big meeting :(
 
witam sie z polski laseczki:-)
lot minął spokojnie i w miare milo:tak:dzieciaczki moje kochane byly grzeczne wiec jakos przelecialo:-)teraz padam na pysk i ide zaraz do wyrka,a jutro spie calutki dzien:-)
szkoda,ze mnie nie bylo na dzisiejszym spotkanku:no:juz za wami tesknie:tak:
KAJA sto lat kobitko:-)
aha DROZDUSIA dzieki za udostepnienie drukarki :-) i SYLCIA jesce raz dzieki za futerko,Adzie lezy jak ulał :-)
papapa
 
Laski dzieki za spotkanko super było Was poznać wesołe babki jestescie, i dzieci przesłodkie:)Mężowie tez niczego sobie hihi
Wpadajcie do Galway!!!
 
Natinke nie ma za co:-) i wracaj szybko to jeszcze się zobaczymy zanim ja wyjadę bo potem to już mnie dłuuuuuuuugo nie będzie:sorry2:
Kamcia no wiem wiem że mój mężol jest niczego sobie bo inaczej nie byłby moim mężem:-D i nie oddam go!:-p
 
reklama
Do góry