reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Noooooo, już wróciłyśmy :-)! Udało nam się nie zmoknąć i nawet już deszczem nie straszy ;-) tylko ten wiatr, brrrrrrrr... Młoda zasnęła bardzo szybko i tak twardo śpi, że nawet się nie przebudziła jak Jej bezrękawnik ściągałam i do łóżeczka przekładałam :-p... Zaraz zabieram się za jedzenie obiadku, bo już głodna się zrobiłam...

MartaF, Lubiczanka i Kamcia*, bardzo miło było mi Was poznać w realu :-D

Dobra, zmykam wciągnąć obiado bo mi się już odgrzał, do klikania :blink:
Ze wzajemnością...Dzieki wielkie raz jeszcze
 
reklama
hello

Marta Kamcia Lubiczanka milo bylo:):):)Drozdi Tobie dzieki za mily czas i udostepnienie domku:)

a my juz po obiadku tez:) Mayka jak sie dorwala do zupy,co jej dzis ugotowalam to zjadla tyle,ze szok:):)Juz sloiczkowe jej nie pasuja.....zaglada nam w talerze i sie domaga heheheh......
 
kasia limerick-a co z tymi naczyniakami trzeba robic??bo ja oczywiscie uslyszalam ze samo zejdzie,bo to z wysilku przy porodzie sie porobily.Mala miala na lewej powiece i z tylu na glowce,przy szyjce.Z powieki zniknelo,ale na glowce nadal ma i nie wyglada na chetne coby zniknac.Moj A. ma tez taka plame z tylu glowy,ale malej jest bardziej czerwona.Ja juz nie wiem czy to znamie po nim..bardziej sklaniam sie ku naczyniakowi:dry:Mozesz mi powiedziec czy mam cos z tym robic?dzieki z gory

nam lekarz powiedzial zeby to obserwowac.czy nie ma jakiegos wylewu,bo ze sie rozrasta to norma,ale jak jest wylew to trezba to sprawdzic.trzeba to nawilzac bo bardzo sucha skorka jest na naczyniakach,ja nawilzam oliwka,ale drozdusia i justysia mowily o jakiejs masci,niestety wypadlo z łepetyny:zawstydzona/y::zawstydzona/y:jak to cudo sie nazywa:-:)-(to tyle nic wiecej sie nie da zrobic,i albo zejdzie albo zostanie na cale zycie,nikt nie da gwarancji jak bedzie:no::no::no: u nas jest jeszcze o tyle zle ze jeden z naczyniakow jest na szyjce i mala bardzo czesto go rozdrapuje i krew sie leje:no: lub nawet podrazniaja ja rzeczy ,jakies szelki ,kołnierzyki itp.my mamy nadzieje ze to zejdzie bo jest to duze i w takim widocznym miejscu:-:)-:)-(

dzien dobry mamcie:tak: ja jestem tak polamana ze szok:-:)-:)-( od wczoraj glowa mi peka,wieczorem mialam 38,2 temp i dopiero nad ranem mi zeszlo do 37,6:szok::szok::szok: bola mnie wszystkie kosci,szczegolnie kolana:zawstydzona/y::zawstydzona/y: i jakies dziwne skorcze brzucha mam:baffled::baffled::baffled: strasznie sie czuje ,najgorsza ta glowa,jak sie schyle lub wsztaje szybko to zwariowac mozna:no::no::no::no:
 
KasiaLimerick-coś się sknociło z Twoim postem(postami)
Aga-miło było poznać(i tak ciągle jestem pod wrażeniem niuni:D)
Drozdusia-pewnie,że dzięki za to,że się mogłyśmy wprosić
I dzięki raz jeszcze Wam wszystkim za miło spędzony czas:))))
 
dziewczynki dzieki za miły dzionek :) mały oczywiście nie spał i dalej nie śpi,ciągle w ruchy a ja juz padam ze zmęczenia

alex za mało było czasu zeby wpaśc na kawke bo dzieciaki trzeba było ze szkoły zabrac a ciebie byśmy nie wcisnęły bo jechałam z lubiczanką jedny autkiem ale spokojnie jeszcze do ciebie wpadniemy :D
 
dziewczynki dzieki za miły dzionek :) mały oczywiście nie spał i dalej nie śpi,ciągle w ruchy a ja juz padam ze zmęczenia

alex za mało było czasu zeby wpaśc na kawke bo dzieciaki trzeba było ze szkoły zabrac a ciebie byśmy nie wcisnęły bo jechałam z lubiczanką jedny autkiem ale spokojnie jeszcze do ciebie wpadniemy :D


Wybaczam;-);-);-)


A co do tych naczyniakow to moja corcia zaraz skonczy 5 lat i nadal ma to z tylu glowy tego tak nie widac przez wlosy i nie skarzy sie zeby ja cos tam swedzialo
 
hej
ja weekend zapracowany mialam poza tym probowalam wyzdrowiec, dzisiaj juz mi lepiej
widze, ze spotkanko bylo :) fajnie Wam
jakby ktoras miala ochote to zapraszam do mnie, chetnie poznam osobiscie

w sobote fachowcy rozpruli mi sufit w kuchni bo zalalo dwa pomieszczenia, mialam nadzieje, ze dzisiaj przyjada to łatac ale oczywiscie sie przeliczylam, przeciez to wszystko musi nabrac mocy urzedowej ;-) jutro dzwonie do agencji bo mnie nosi

moze ktora z Was ma jakis namiarek na ladny domek do wynajecia (4 sypialnie) ?


Filipi
o prosze a ja wlasnie sie zastanawialam czy sie nie przeniesc ciut blizej, wlasnie na grude
sa jakies konkretne powody ze chcesz sie przeprowadzic z tamtad, ja nie mieszkam na tym osiedlu ale w okolicy :-) i tez sie zastanawiamy nad przeprowadzka.
pozdrawiam

wszystko byloby super, gdyby nie wilgoc, na poddaszu stoi woda przez co na suficie pojawiaja sie plamy a w sobote po raz kolejny zalalo mi kuchnie i bawialnie, juz kilka razy w kilku miejscach byl rozwalany sufit by dotrzec do rur, strasznie to uciazliwe i niestety dzieciaki choruja przez wilgoc
mam tu sporo znajomych i wiekszosc z nich ma te same lub nawet wieksze problemy, kolezance w innej czesci osiedla co chwile wylazily czarne plamy pleśni masakra, niestety to osiedle jest postawione na bagnach a domki sa papierowe wiec przesiakaja, jako astmatyk mam dosc
 
hejaaa :)

ja niestety poznalam tylko jedna mamke z 3 ale i tak jestem zadowolona :) Dziekuje badzo ze poczekalas na mnie i na Justynke kochana :*****

kaja Ty stara dupoo SToooo lat :))
 
reklama
Do góry