reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Jeżeli masz obawy to idz do polskiego gina-takowy jest w Limerick i z tego co wiem niebierze kilkaset euro;/
drozdusia-hę?Znaczy się kogo,bo nie w temacie jestem:))))
 
reklama
witam dziewczyny pogoda do bani nic mi sie nie chce może kawka mnie postawi na nogi.
Trzeba na zakupy jechac, dostalam dzis 1 kakrtke wielkanocna od teściowej wiec tem musze powysyłac:)
Drozdusia tos ty blondyna była!!!:)) Olivier zostawil jakies ciufcie u ciebie i rospacza ze one sa nowe i musi je miec spowrotem, nowych nie kupie bo drogie sa hihi jakbys znalazla to plisss wyslij mi w kopercie babelkowej czy cos oki?:)
Miłego dnia Trzeba dupsko ruszyc:)
 
Fakt u pl gina cena wizyty z USG to 100e - tylko że na tej podstawie nikt z irl lekarzy w szpitalu nie podejmie decyzji o tym że cesarka będzie na pewno ...jeśli sami nie sprawdzą nie oprą się na czyichś badaniach
 
lubiczanka no jak to? zapomniałaś?mówię o Gangsta:-D
Kamcia wczoraj jak sprzątałam to nic takiego nie rzuciło mi się w oczy:no: potem jeszcze raz przejrzę wszystkie zabawki i zaraz dam znać jak coś znajdę:tak:
 
Drozdusia-Gangst ucałowany:)))))A w tej kopalni zabawek(prawdziwy raj dla każdego dziecka)nie prędko znajdziesz ciuchcie(może w namiocie?)-Ale powodzenia:)
 
dzieńdoberek

witam się popołudniem:zawstydzona/y:

babki miło mi było was poznać wczoraj, może następnym razem wpadniecie do mnie od drozdusi już blisko:tak::tak::tak:
kurka już nie pamiętam kiedy u mnie było jakieś kawkowanie:tak:

drozdusia a pomogłaś kaji dmuchać świeczki?:-D:-D:-D

agnieszka nie martw się za bardzo masz jeszcze 6 tygodni jeszcze dzidzia może się ułożyć:tak: pewnie dlatego oni jeszcze czekają :dry:
ostatecznie bliżej porodu zrobisz USG w polskiej przychodni a awanturę w maternity:baffled:

filipi mam nadzieję, że prochy pomogły biedna, ja tez mam dzisiaj cięzką głowiznę

jeszcze mam pytanko a właściwie 2

czy któraś z was była z dzieciakami na teneryfie?

i drugie: może się wybierzemy z bąblami do fikolandu hę?
 
ms.marple Kaja poradziła sobie sama z tą świeczką i mimo diety miała wystarczająco siły na dmuchanie:-D a jeśli chodzi o fikoland to właśnie umówiłam się na jutro z Justysią i Sylcią ale do tej Delty.tyle że ok 15 jak Sylwia skończy pracę.przyłączysz się do nas?przyjedź wcześniej na kawuchę to poczekamy na Sylwię i potem śmigniemy.
a jeśli chodzi o Teneryfę to znajomi jeździli z dzieciakami no i ja też byłam z Lolą w Rzymie i to w sezonie także myślę że śmiało możecie śmigać z Adalem:tak:
 
drozdusia dam ci znać wieczorkiem co do fikolandu (jak zwykle) nawet fajnie bo chciałam wypróbować ta deltę

natinke miłego pobytu:tak::tak: a przywieź nam słońce co moi goście sobie zawłaszczyli :-D:-D:-D

camomile
a ty gdzie? jeszcze w PL? jak tam już masz spokojniejszy urlop?
 
dzieńdoberek

witam się popołudniem:zawstydzona/y:

babki miło mi było was poznać wczoraj, może następnym razem wpadniecie do mnie od drozdusi już blisko:tak::tak::tak:
kurka już nie pamiętam kiedy u mnie było jakieś kawkowanie:tak:

drozdusia a pomogłaś kaji dmuchać świeczki?:-D:-D:-D

agnieszka nie martw się za bardzo masz jeszcze 6 tygodni jeszcze dzidzia może się ułożyć:tak: pewnie dlatego oni jeszcze czekają :dry:
ostatecznie bliżej porodu zrobisz USG w polskiej przychodni a awanturę w maternity:baffled:

filipi mam nadzieję, że prochy pomogły biedna, ja tez mam dzisiaj cięzką głowiznę

jeszcze mam pytanko a właściwie 2

czy któraś z was była z dzieciakami na teneryfie?

i drugie: może się wybierzemy z bąblami do fikolandu hę?

Kochana uważaj-już nie jedna się przekonała,że nam dwa razy powtarzać nie trzeba:)))
 
reklama
Do góry