reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Dzień dobry!!! Jestem już jestem :-D:-D:-D! Tęskniłyście za mną choc troszkę :confused::-D:-D:-D. Co ja widzę, jakieś spotkanie się szykuje a w jakich godzinkach jeśli mogę spytać, bo nie ukrywam, że też chętnie bym się przybłąkałą ;-)... Tylko muszę co nie co w domu porobić (patrz ugotować obiad) i nie wiem na którą byłabym ready, ale myślę, ża tak w okolicach 12.00 już na pewno - załapie się jeszcze???????

Nastukam więcej poźniej, bo Oliwka się śniadania już domaga, poza tym muszę zaległości najpierw nadrobić :tak:. Także do poźniej, ale będę zaglądać :sorry2:...

Miłego dzionka, paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :cool2:

Oj, zapomniałabym...

Natinke18, udanego i bezpiecznego lotu i wypocznij porządnie w Polsce :-)

Kaja_respect, wszystkiego naj, naj, najlepsiejszego jeszcze raz życzę :blink:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
witam

kaja 100 latek jeszcze raz!!!

drozdusia ciesze sie rownież ze sie poznamy :)

krycha załapiesz sie jak będziesz na 12 bo wracamy około 13.45 :D
 
Witam i ja:)
Marta-hmmmmmm...a Dadzkę to ja mam brać ze sobą?
Krycha-a pewnie,że tęskniłyśmy:)))Fajnie byłoby Cię poznać:)
Kaja-wszystkiego najlepsiejszego z okazji urodzin:)))
 
Ostatnia edycja:
dzien doberek

Kaja sto latek kochana!!!!!!!!!!

Drozdi to ja sie chyba tez dzis wepchne na kawke do Ciebie (taka na szybko) i poznam dziewczyny....co TY na to????????????


No nic.....lece do obowiazkow:)
zawioze dziewczyny,posprzatam chate,zrobie obiadek i przybede.....ale najlepiej jak dasz mi message ,jak dziewczyny juz beda:)

MIlego dnia:)
 
dzieńdoberek

kaja STO LATEK I JEDNA ZIMĘ!!:-D


czytam zaległości i widzę że tu się szykuje niezłe kawkowanie
a ja bez woza:baffled: kamcia pytałam czy odwiedzasz mamusie bo nie czytałam wątku mamusiowego od paru dni:zawstydzona/y: no szkoda, ale ze mnie gapa:dry:

lecę na kawkę
 
reklama
Noooooo, już wróciłyśmy :-)! Udało nam się nie zmoknąć i nawet już deszczem nie straszy ;-) tylko ten wiatr, brrrrrrrr... Młoda zasnęła bardzo szybko i tak twardo śpi, że nawet się nie przebudziła jak Jej bezrękawnik ściągałam i do łóżeczka przekładałam :-p... Zaraz zabieram się za jedzenie obiadku, bo już głodna się zrobiłam...

MartaF, Lubiczanka i Kamcia*, bardzo miło było mi Was poznać w realu :-D

Dobra, zmykam wciągnąć obiado bo mi się już odgrzał, do klikania :blink:
 
Do góry