reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
widzę że tutaj wieje nudą.jak to w weekend bywa.no cóż,jutro poniedziałek to może coś się ruszy
Kasiu jak tam karpatka?wyszła?:-)
 
ja juz po zakupach,kurcze nie byłam chyba z 6 tygodni:szok::sorry2:ale oczywiście nic sobie nie kupiłam:no:stary oczywiście dorwal pile więc juz mi sie nie wykręci ze nie ma czym pociąc drzewa:-)i teraz siedzi w ogrodzie,starszaki maja wychodne,młodsze spi a matka w monitor sie gapi:sorry2:
a wy pewnie byczycie sie na ogrodach co??

oo drozdusia przypomnialas mi:tak:anineczko moge upiec na środe jak do mnie wdepniesz po lub przed paradą:tak:jeśli zechcesz odwiedzic moje skromne progi:dry:
 
Ostatnia edycja:
Kasiu wielka szkoda:-( myślałam że ewentualnie mogłabym się załapać:dry:
Marta F ja też tak najczęściej mam-idę na zakupy i wracam z niczym.ewentualnie dzieciom coś kupię albo do domu:sorry2: ach tam...
 
haha...

smaka narobiłaś Kasiu tą karpatką, juz nie pamiętam kiedy jadłam. Ale w niedziele to ja też bym nie piekłanic, to taki leniuchowaty dzień, zwłaszcza dzisiejszy dzień ;-):-):-):-)


Podobno cieplutko na dworze, nie wiem bo leniu****e z Maxiolkiem na sofie, dzisiaj juz jest lepiej z nim . Myśle ze chorobsko juz nas opuściło:tak::tak::tak:;-):-):-)

no i chciałam cosik jeszcze dodać, ale przemilcze:zawstydzona/y::zawstydzona/y::-(;-):-)
 
drozdusia ja to zla zawsze wracam bo K sobie zawsze cos fajnego znajdzie a dla mnie nigdy nic nie ma:no::-(

kasiu limerick ktorego sie swoje malenstwo urodziło??
 
A ja sie musze pochwalic ze moje malenstwa coraz mocniej kopiaAle sie ciesze!
No a najstarse malenstwo nadal zalega w lozku...
 
reklama
Do góry