reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

kasiu ahh zle policzyłam,myslałam ze razem roczek zrobimy:-)ale mój z 15:sorry2:
gastone chwal sie jakie to uczucie kiedy 4 nóżki kopią:-)
 
reklama
laski mam ważne info-w środę Justysia nie pracuje w związku z czym zaprasza nas na 13 na grilla.
oczywiście niech każda z nas coś ze sobą zabierze żeby maksymalnie Justysię odciążyć.i jeśli możecie to do jutra określcie się jak z tą środą żebym mogła Justysi przekazać ilu mniej więcej osób ma się spodziewać i mogła odpowiednio przygotować:-):-)
 
laski mam ważne info-w środę Justysia nie pracuje w związku z czym zaprasza nas na 13 na grilla.
oczywiście niech każda z nas coś ze sobą zabierze żeby maksymalnie Justysię odciążyć.i jeśli możecie to do jutra określcie się jak z tą środą żebym mogła Justysi przekazać ilu mniej więcej osób ma się spodziewać i mogła odpowiednio przygotować:-):-)
dzieki za info :))
 
no i wcieło mi posta:wściekła/y:

drozdusia spytaj justysie kiedy ja z lubiczanką mozemy wpaśc??:-)bo środa odpada:sorry2:

kasiu to za 8 miesięcy robimy mega imprezke!!! ja,lubiczanka i ty:tak::-)

wkurzyłam sie na maxa!!! KOLEGA POŁAMAL NOGE(A RACZEJ MU JĄ POŁAMALI:baffled:) i poprosił mnie w czwartek zebym go do socjala podwiozła i zapomniał mi powiedziec ze ma grype zołądkową:wściekła/y::wściekła/y:juz 3 pampersy poszły w ciągu ostatniej godziny:wściekła/y::wściekła/y:
 
no i wcieło mi posta:wściekła/y:

drozdusia spytaj justysie kiedy ja z lubiczanką mozemy wpaśc??:-)bo środa odpada:sorry2:

kasiu to za 8 miesięcy robimy mega imprezke!!! ja,lubiczanka i ty:tak::-)

wkurzyłam sie na maxa!!! KOLEGA POŁAMAL NOGE(A RACZEJ MU JĄ POŁAMALI:baffled:) i poprosił mnie w czwartek zebym go do socjala podwiozła i zapomniał mi powiedziec ze ma grype zołądkową:wściekła/y::wściekła/y:juz 3 pampersy poszły w ciągu ostatniej godziny:wściekła/y::wściekła/y:


oj bedzie bal:)))
a z ta grypa to kurde niewesolo masz:(((( a kolega mega odpowiedzialny:(((
 
Witam laski
Ja w koncu po pracy wczoraj bylismy na urodzinach pożniej spalam kilak godzin i dzis do pracy na 6 i skonczylam dopiero przed 17 masakra padam z nóg całe te lunche na dzien matki, takze teraz relaks..:)

Drozdusia powiedz Justysi że ja mam wolne i chyba sie wybiore do was w środe:))))
Czy wy idziecie na parade tam u siebie i jak to u Was w Limerick wyglada?
A Justysia nie ma neta czy co...?
 
Witam laski
Ja w koncu po pracy wczoraj bylismy na urodzinach pożniej spalam kilak godzin i dzis do pracy na 6 i skonczylam dopiero przed 17 masakra padam z nóg całe te lunche na dzien matki, takze teraz relaks..:)

Drozdusia powiedz Justysi że ja mam wolne i chyba sie wybiore do was w środe:))))
Czy wy idziecie na parade tam u siebie i jak to u Was w Limerick wyglada?
A Justysia nie ma neta czy co...?

przekaże Justysi że będziesz.fajnie:-) ano nie ma neta bo niedawno się przeprowadzała.a jeśli chodzi o paradę to ja byłam w zeszłym roku i byłam średnio zadowolona:dry:
Marta F Justysia napisała mi że możecie do niej wpaść w czwartek:tak:
 
reklama
HELLO :))

gastone gratulacjepeirwszych kopniakow :)

agnieszka ja mam tylko nianke i jestem z niej zadowolona a monitor oddechu ma chyba Kasia limerick o ile dobrze pamietam to musialabys z nia pogadac :))

marta f zdrowke zycze i nie denerwuj sie kochana :))

kamcia wiesz co parada zaczyna sie chyba o 12 i jest do okolo 14 duzo przebierancow idzie glowna droga a zza nimi perkusje muzyka ostatnio byla reklama cyrku na samymkoncu ida ludzie z roznych narodowosci Jak dla mnie ta cala parada to takareklama dla wielu sklepow w ogole ... na paradzie ja sadze ze milo bylo :) cos innego niz w polsce
 
Do góry