reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Bo w Galway juz bylam kilka razy i fajnie miasto tetni życiem pokazy rózne przbierance lataja ogólnie spoko dlatego zastanawialam sie jak to u was wygląda?:)
ciesze sie bardzo ze poznam limerykowe mamuski
 
Drozdusia i Marta F napiszcie mi tez swoje tel kom na priv w razie gdybym sie zgubiła czy nie wiedziala jaka kielbase na grila kupic hihihihi
 
niewierze, tyle was nadrabialam ze jak juz chcialam odpisac to mi pokazalo ze wylogowana juz jestem....

no wiec witam sie i przypominam o swoim istnieniu :-)

Ktoras pytala o monitor oddechu...wiec ja uzywalam a nawet dwa :tak: mialam jakas schize ze mialam i ten Anglecare z mata pod materac i tez taki maly przypinany do pieluszki , no bo jak czasem spal maly ze mna to zeby tez cos nad nim czuwalo ;-). Z jednego i drugiego bylam bardzo zadowolona a Angelcare to uzywam do dzis, tzn juz bez maty sama nianie:-D.

No to papa
 
witam:-)

Kasiu ostatnie nocki też miałam tragiczne:baffled: bo to angine miał i te cholerne zęby:wściekła/y:mały potrafił nie jesc nawet do 12 godzin:szok:tak go dziąsła bolały:-(ale cale szczęście dzisiejsza noc była ok:tak:

miłego dnia:cool2:słonecznego przede wszystkim:tak:;-)
 
witam:-)

Kasiu ostatnie nocki też miałam tragiczne:baffled: bo to angine miał i te cholerne zęby:wściekła/y:mały potrafił nie jesc nawet do 12 godzin:szok:tak go dziąsła bolały:-(ale cale szczęście dzisiejsza noc była ok:tak:

miłego dnia:cool2:słonecznego przede wszystkim:tak:;-)

wylaza malemu juz ząbelki???kurde moze moja tez przez to fisiuje???hmmmm musze dzisiaj jej przeglad zrobic;)))
 
reklama
Witam Dziewczynki
Ależ mnie ominął weekend pełen wrażeń:)))))
Nie nadrabiam-nie mam najzwyczajniej w świecie czasu-chciałam się tylko przypomnieć,że istnieję...
Moja przeprowadzka-w proszku,a jeszcze dziś będzie horror-bo sama zostanę i muszę wszystko zrobić(wieczorkiem oddajemy klucze).Masakra jak w teksańskiej pile.Wczoraj w nocy musieliśmy malować Dadzi pokój-dla niewtajemniczonych-wściekły róż musieliśmy przemalować na magnolię(i farby zabrakło)siąść i ryczeć,bo nadomiar złego jestem niemobilna....Trzymajcie kciuki,żebym podołała.Miłego dnia:))))
 
Do góry