reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Kasiu karpatka powiadasz??mniam mniam,uwielbiam.tyle że nie zawsze chce mi się robić:sorry2:
no i masz ci los.ja balowałam do rana kiedy miało miejsce"wejście smoka".no i co z tego?:-p
 
witam mamcie.. jak cicho u mam z enis to wpadam tu:-D miala bym pytanie do was w sumie wszytskich ... poszukuje adwokata czy macie moze jakis kontakt chodzi mi o dobrego... a ja sie nieorientuje w tym czodzi mi glownie czy mialyscie moze kontakt z jakims albo cos...moze byc polski cociaz niewiem cyz czaem irlandczyk niebyl by lepszy ...i najlepiej tez psychologa:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
witam mamcie.. jak cicho u mam z enis to wpadam tu:-D miala bym pytanie do was w sumie wszytskich ... poszukuje adwokata czy macie moze jakis kontakt chodzi mi o dobrego... a ja sie nieorientuje w tym czodzi mi glownie czy mialyscie moze kontakt z jakims albo cos...moze byc polski cociaz niewiem cyz czaem irlandczyk niebyl by lepszy ...i najlepiej tez psychologa:zawstydzona/y::zawstydzona/y:


darach McCarthy
53 catherine st limerick
0878345454
061469444
wspolpracuje z polskimi tlumaczami.ponoc jest dobry!moi znajomi dostali dzieki niemu spore odszkodowanie od zakladu pracy
 
witam mamcie.. jak cicho u mam z enis to wpadam tu:-D miala bym pytanie do was w sumie wszytskich ... poszukuje adwokata czy macie moze jakis kontakt chodzi mi o dobrego... a ja sie nieorientuje w tym czodzi mi glownie czy mialyscie moze kontakt z jakims albo cos...moze byc polski cociaz niewiem cyz czaem irlandczyk niebyl by lepszy ...i najlepiej tez psychologa:zawstydzona/y::zawstydzona/y:

witaj buba:)) wpisz w google polski psycholog w limerick,i polski prawnik w limerick i cos ci na pewno wyskoczy:)) a na coz ci obie te instytucje fatygowac jezeli wolno spytac??
 
darach McCarthy
53 catherine st limerick
0878345454
061469444
wspolpracuje z polskimi tlumaczami.ponoc jest dobry!moi znajomi dostali dzieki niemu spore odszkodowanie od zakladu pracy


a powiedz mi jak jest z kosztami?? bo teraz nie jestem przy kasie a za niedlugo do polski lece... i niewiem czy isc teraz czy po powrocie...:-:)-:)zawstydzona/y:
 
Asia podpytam co i za ile!
ale wiem ze jak nie masz kasy to mozesz dostac prawnika z urzedu ale nie wiem jak to tu wyglada musialabys podejsc tam za rzeke gdzie sie placi tax za auta obok sa inne drzwi i tam jest sad i tam popytac
 
reklama
hello girls::)

My juz po spacerku:) ale pod koniec troche zesmy doginali szybko ,bo zaczelo kropic a moje pranie dosuszalo sie w ogrodzie:)na szczescie zdazylismy....
i tak to byl jakis falszywy alarm ,bo nie rozpadalo sie:)ale slonka juz nie ma:)


dobra lece poogladac cos w tv....johnny english bedzie na tvn.....ide sie posmiac:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry