reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

kasia trzymam sie i sie nie poddam :) bede czekac(pewnie do śmierci hehe)aż on przyjdzie do mnie!!!

justyna przyjde napewno w tym tyg :)))
a wczoraj moze lepiej,ze nie przyszłam bo pwenie mialabym problemy z oposzczeniem Twojego domu na 2nogach :)))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Natinke to chyba dobrze nie?przydałoby ci się takie odchamienie;-):-p ale nic straconego,zawsze można to nadrobić,np jutro...
 
Witam sie i ja. U nas choroby ciag dalszy,kurce! Maly tempki juz nie ma ale dostal kaszlu mokrego i znow go dzis czysci.Nie moze odpluc flegmy i wymiotuje.Bidulek..
Milej niedzieli,bo moja moja bedzie zazygana heheh
 
informuje!!!
iz admin zablokowal dowcipna ravene.
gratuluje wogole pomyslu zeby sie pode mnie podszyc!
razem z adminem doszlysmy do wniosku ze trzeba ta sprawe skierowac do sadu gdyz haha pani ravena reklamowala sie ze zamierza sie czesciej pojawiac podszywajac sie pode mnie z roznych kont.wytrwala sztuka
dla wyjasnienia mozesz sobie kochana zmieniac kafejki i tak zostaniesz namierzona!
sprawa ta napewno nie zostanie bez echa.
co do waszych grozb o przyslanie mi do domu opieki spolecznej prosze bardzo zapraszam!jedynymi osobami ktore znaja moj adres jest justyna i kaska wiec wyciagne odpowiednie konsekwencje za podawanie takowych danych.
nie zamierzam tu nikogo obrazac ani nic takiego ale z siebie szmaty wam nie dam zrobic!ja juz mam typy ktore z was wpadly na ten genialny pomysl(dodam ze nawet jezeli z roznych domow pisalyscie-przypuszczam ze wiecej osob bralo w tym udzial)dla admina odpowiedzialnego za sprawy techniczne nie bedzie problemu zeby namierzyc te miejsca.
dodam rowniez ze jezeli ktos sie przyzna chocby na privie ze robil sobie jaja nie beda wyciagniete konsekwencje ale czekam jedynie dzisiaj!


dodam rowniez dla tych bardziej inteligentnych...ze skoro ravena jest zablokowana a ja nie to chyba logiczne ze te babsko sie tylko pode mnie podszywalo
kolejna sprawa "wejsie smoka"mialo miejsce kiedy niby balowalyscie do bialego rana.haha mysle ze niektore mamy wezma i sobie przemysla ten fakt.
 
Ostatnia edycja:
O karpatka pyszności :-):-)

Lecę ogarnąc trochę chatkę.
Zadziwiające jest to,że jak ją posprzątam wieczorem to rano zastaję nieład :dry:
Jakieś krasnale mi chodzą czy coś? :-D
 
reklama
O karpatka pyszności :-):-)

Lecę ogarnąc trochę chatkę.
Zadziwiające jest to,że jak ją posprzątam wieczorem to rano zastaję nieład :dry:
Jakieś krasnale mi chodzą czy coś? :-D
Anineczko, no co Ty? Krasnale zimowo poro...:confused::-D
A balagan przeciez SAM sie robi... Ja to tez codziennie przerabiam, niestety

A tak w ogole, to witam dziewczynki
 
Do góry