reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Limerick

reklama
Witam jako "czwarta"... hehe.. to zawsze w pierwszej dziesiatce hehe:-D:-D;-):-)
anineczka wszystkim " ciecia" robiła wczoraj, troche roboty miała;-):zawstydzona/y:
Dziewczyny Wy tak codziennie tyle stronic zapełniacie:szok:;-), rety to tu na Limeric-ach trzeba sie uwijać ze hoho... ;-):-)
Miłej niedzieli mamuśki :-):-):-)

 
Ostatnia edycja:
hejka:)
o jejciu jak ja żałuje,ze wczoraj po tym pokazie(BYŁO SUPER,DOMI ZACHWYCONY)do was dziwczyny nie doszłam!!!!!!!!miałam taaaaaaaaaaką ochote sie napić i pośmiać!!!bo z moim mężęm nadal nie gadam:((((((MASAKRA!!!
MARTA na co TY sie obraziłaś???ja nie doczytałam nic przeciw Tobie,chyba,ze jestem za mało inteligentna...hehe nie obrażaj sie i wracaj :)))))
a co do wczorajszych szopek,zapomnijmy o tym i tyle :)))))
miłej niedzieli...moja NIESTETY sie tak nie zapowiada!!
 
reklama
dzień doberek
Natinke a widzisz.mówiłam żebyś przyszła babolcu jeden.w każdym razie zawsze możesz wpaść na pogaduchy.każdego dnia;-)
i tak w ogóle to idę sobie na kawkę:-p
 
Do góry