reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Camomile fajnie że już jesteście, jak Igorek?? mam nadzieje że jak już to wszystko przejdziesz to będzie nam dane spotkac się w realuJa też tu zagladam ale same wiecie że nie ma nawet co pisac tak tu się porobiłoT był na rozmowie i trzeba czekac do poniedziałku jak zadzwonią to ma prace jak nie to... ach ale ja mam jakieś dobre przeczucie





 
Camomile fajnie że jesteś mam nadzieje że już na stałe;-) Kaja będzie dobrze zobaczysz grunt do dobre przeczucie:tak: Bożenko obejżałam tą stronkę szok aż nie mogłam uwierzyć:szok: Drozdusia już będzie coraz lepiej ale najważniejszy dla mnie też zawsze był sen:tak: SYLWIA MIŁEGO LOTU;-)
 
hej mamuski:-) witam sie po dlugim czasie:-) i w koncu dobre wiesci:-) moja mala juz wyciagnieta z inkubatora i lezy w lozeczku:) pierwszy raz byla dzisiaj karmiona piersia i teraz mam ja codziennie karmic :) i przewiduja ze jeszcze 7-10 dni i bierzemy ja do domciu:))chce mi sie dzisiaj tanczyc z radosci,bo ostatnie dni byly juz bardzo dla nas przygnebiajace:no::no: trzymajcie kciuki cioteczki za mala :tak::tak::tak:
 
Kasia super wiadomosc!!!!:-)
Ja dzis po pracy umieram od ponad roku tak dlugo nie pracowalam osiem godzin ahhhh a kregoslup tak mnie boli ze szok... dolegliwosc po ciazy!!!!!
 
Kasia trzymam kciuki bardzo mocno, i fajnie że dali już Ci ją samej na karmic!! No Justyna nie ma jak powrót do pracy co;-) szczerze to też bym poszła sobie na 1/2 etatu gdzieś na kilka godzinek albo tak jak znajoma na nocki na wykładanie towaru np 2-3 nock :-D Ja dzieciaczki pokompałam ale dzis z przebijami bo amela tak szalała że Michał sie wystraszył i chyba juz nie bedzie chciał mi myc sie pod prysznicem a tak ładnie było:no: myslałam że ją uduszę lała woda a jak na nia nakrzyczałam to zaczeła piszczec no i mały zaczął płakac:zawstydzona/y::wściekła/y:mam nadzije że zbytnio się nie zraził, eh a teraz wieczór przed tv pozostał:-p
 
reklama
Hejo dziewczynki...dlugo milczalam :) zauwazyl ktos ??hehe
kasia trzymamy kciuki za twoje malenstwo !!!!!!!!!
Justysia no niestety czas wrocic do szarej rzeczywistosci,wyleniuchowalas sie w polsce to teraz musisz troszke popracowac :)
mhh moje dzieciaczki juz spia..domi od tygodnia przedluzyl sobie spanko do 7,nie wstaje juz o 6!!!ale za to ada przestala przesypiac nocki i budzi sie z 3 razy...mam coraz mniej pokarmu i chyba przestaje karmic...jakos nie mam ochoty juz karmic piersia.
milego weekendowania :)
 
Do góry