reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
ooooooooooooooooooooo super JUSTYSIA powodzonka :)
ja tez mialam dzisiaj nie zle cyrki w nocy...Dominik o 3 w nocy uznal,ze juz sie wyspal i chce juz wstawac....nie uwiazyl ,ze bajek w tv jeszcze nie ma i nawet poszedl a dół sprawdzic czy go nie okłamuje!!!z 1,5h wariowal!!!!
CAMOMILE ty juz w domku??jak malutki??
milego dnia :)
 
Ja w domku ale tylko do niedzieli, bo w ponedziałek rano znów jedziemy do Dublina na tydzień. Mam nadzieję, że już nie będzie więcej problemów i w piątek wrócimy już na dobre, bo zmęczona jestem tak jak nigdy. A Igorek ma się dobrze tyle że łobuz z niego taki a ja nie mam siły go utrzymać żeby sobie znowu jakiejś krzywdy nie zrobił. A co słychać na forum? Są jakieś nowe mamuśki??
 
camomile są nowe mamusie ale ja ciągle zajęta i jeszcze żadnej nie zdążyłam poznać:sorry::eek:

aga mogę około 13tej wpaść na chwilę i podrzucić ci fotelik?

ło matko jakie puchy dzisiaj i na dodatek parszywa pogoda za oknem:eek:
 
Ostatnia edycja:
Bozencia dawaj ,dawaj....Fumfel z Laura sie pobawi:):):):)


Justynka dzwonila do mnie o 9.30.....skurcze ma srednio co 2,5 minuty....okolo 5 ja badali i rozwarcie okolo 3 palcow bylo.....mam nadzieje ze sie akcja potoczy szybko bo mnie noc zastanie a nadal w brzuchu bedzie cwaniaczek:):):):)






 
Ostatnia edycja:
reklama
dzien doberek

melduje ze DROZDUSIA NA PORODOWCE:)
mam nadzieje ze jej szybko pojdzie za co trzymam kciuki:)
milego dnia


ech....ja tu takie woesci przynosze a wszystkie spia....
wstawac!!!!!!!!!!!! JA NIE SPIE OD PO 4 wiec pobudka!!!!!!!!






Gartulacje Boszee Gratulacje !!!!

Witam:-) Drozdusia powodzenia:-)

Kochana w koncu jestes :**** Ucaluj Igorka :))

ooooooooooooooooooooo super JUSTYSIA powodzonka :)
ja tez mialam dzisiaj nie zle cyrki w nocy...Dominik o 3 w nocy uznal,ze juz sie wyspal i chce juz wstawac....nie uwiazyl ,ze bajek w tv jeszcze nie ma i nawet poszedl a dół sprawdzic czy go nie okłamuje!!!z 1,5h wariowal!!!!
CAMOMILE ty juz w domku??jak malutki??
milego dnia :)

U mnie Nadinka sie polozyla spac po 23 tak wariowala niechciala usnac Boszee nie dosc ze zdycham to jeszcze ona taka nie wyrozumiala :(

Ja w domku ale tylko do niedzieli, bo w ponedziałek rano znów jedziemy do Dublina na tydzień. Mam nadzieję, że już nie będzie więcej problemów i w piątek wrócimy już na dobre, bo zmęczona jestem tak jak nigdy. A Igorek ma się dobrze tyle że łobuz z niego taki a ja nie mam siły go utrzymać żeby sobie znowu jakiejś krzywdy nie zrobił. A co słychać na forum? Są jakieś nowe mamuśki??

Kochana ale ciesze sie ze sie odezwalas :)) Nie watpie ze zmeczona jestes naprawde nie watpie :( A co do mamusek to jest kilka nowych :) Tylko rzadko wpadaja :((
babki ma propozycję, może w grudniu jak już wszystkie powracają z wyjazdów zrobimy sobie spotkanko? nowe mamusie też oczywiście

co wy na to?

Ja sie pisze :)) bede myslamii z wami na tej kawce :))
 
Do góry