reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

reklama
Witam Mamy z Lester. Ciesze sie, ze znalazlam takie forum i Mamy, ktore szukaja inne Mamuski:)Jestem mama 1.5 Chlopca. Jestem z okolic Beaumont Leys, z checia zagoszcze w Waszym gronie jezeli pozwolicie. Pozdrawiamm
 
Agnieszka KK a jak Twoj Brzdac w szkole? i mam pytanko do wszystkich dziwczyn? czy idzie ktoras ze swoim Szkrabem jutro na jakas playgroup? z checia dolczae. Pozdrawiam serdecznie
 
Kasiowa26 mój szkrab super dziękuje:)
Zadowolony jest ze szkoły,my z resztą jak na razie też i oby tak dalej.

...a co do playgroup to wybiera się polaa,napisz do niej a pewnie się zgadacie:)
Ja będę ale o 16 na spotkaniu.


Pozdrawiam
czas do pracy uciekać...:)
 
Cześć Dziewczyny :)

Jestem mamą 14-miesięcznego Franka. Mieszkamy w Leicester w okolicach Abbey Parku.

Czytałam że niektóre z Was wybierają się na polską "play grupę" w tę sobotę w Manor House Centre, też jestem nią zainteresowana. Napiszcie proszę, o której zaczyna się grupa, ja znalazłam info w gazecie, że zajęcia są od 10-12, a Wy pisałyście coś o popołudniu. Czy trzeba się wcześniej zapisywać czy wystarczy przyjść?

Pozdrawiam :)
 
hej dziewczynki:-)

Witam nowe mamusie:tak:

cosola playgroup zaczyna sie o 14:tak:
Myślę, że wystarczy przyjść, tzn. na pewno wystarczy:-D
Ja mojego zapisywalam ale im wiecej tym lepiej, zapraszaja wszystkich;-)
Będziesz??:-)

Agnieszka to myslę, że się zobaczymy;-)
a jeśli chodzi o Kube to nic powaznego, urodzil sie z krotkim wedzidelkiem, ktory trzyma mu jezyczek i trzeba mu to naciac, zeby nie mial w przyszlosci problemow z mowieniem, nie seplenil (nie wiadomo czy tak by było ale wole nie ryzykowac)itp.
Sam zabieg bedzie trwal moze 2 minutki albo i krocej. Ale o usypianie troszke mnie martwi:-(

Kasiowa na playgroup idziemy ale w sobotę:tak:
mam nadzieje, ze tez bedziesz:-)
 
polaa wyczytałam z gazetce "East Middlands po Polsku" ogłoszenie o tej grupie, ale były inne godziny. Bardzo bym chciała przyjść tylko mój synek zawsze śpi między 13 a 15, nie chcę go zabierać niedospanego, bo nie będzie chciał współpracować. A przyjść pod koniec to chyba bez sensu :-( nie wiem sama...
 
reklama
cosola moj spi mniej wiecej tak samo:tak:
chociaz ostatnio sie buntuje coś:szok:
Jak nie On bo On kocha spanie:tak::-D
ale jak sie spi do 10 to sie nie dziwie, ze nie chce pozniej w dzien:-D
Ale jak ma atrakcje to zmeczony nie jest wcale:-)
 
Do góry