reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Hej Mamuśki

Co tu taka cisza co? Poznały się na play grupie, to na forum już zniknęły? ;-) Piszcie co tam ciekawego było i kiedy następne spotkanko, bo my już się zbieramy do powrotu.

Dziewczyny nawet nie wiecie jak ja Wam zazdroszczę z tym spaniem dzieciaczków. Mój ''wyrodny'':-p synuś jak tylko skończył 1,5 roku nie da się w żaden sposób zagnać w ciągu dnia do spania :-(.Także muszę mieć tego małego krasnala jakieś 12 - 14 godzin ciągle na ogonie :tak: już nawet obiady razem robimy, razem sprzątamy, pierzemy itd. bo wszystko musi robić równo z mamą. Pewnie domyślacie się jak taka ''pomoc'' pomaga :-D
Dziewczynki tak się tutaj zadomowiłam ponownie przez te 3 tyg. , że nijak nie chce mi się wracać do LE :wściekła/y:

Agnieszka.kk - fotki są świetne. Poraz kolejny powiem, że w pełni zasługujesz na wszystkie achy i ochy jakie tu słyszysz. Niektóre fotki tak mi się podobają, że jeśli wyrazisz zgodę, to chętnie porozmawiam o możliwości odkupienia, w ramach zrobienia z tego dużych formatów - oczywiście do użytku domowego :tak:

Pozdrowionka.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam wszystkie Mamy w Leicester!!

Mam na imie Sylwia. Od stycznie bede zarejestrowanym childmimder-em w Leicester (kod pocztowy LE3 9NU). Oferuje opieke nad dziecmi 0 do 8 lat. Mam doswiadczenie jako au pair, a takze mam 18-sto miesiecznego synka. Chetnie udziele wiecej imformacji. Moj adress email: sylwiazurek@hotmail.com, tel: 07988325614
 
Hej ;)

No i nie dotarłam dzisiaj na spotkanie:no::zawstydzona/y:

Kraje ja jak jestem w Polsce dwa tygodnie to po pierwszym chce juz wracac do domu:tak: zawsze stwierdzam, ze jeden by wystarczył:-D
a Ty jestes razem z mężem??

Agnieszka fotki super:tak:;-)
 
Polskie realia niestety nie powodują, że chcę byc w PL jak najdłużej:-( jedynie tęsknię za mamą i tata:-D i jak wracamy do PL to przede wszystkim po to żeby Bartuś miał częsty kontakt z dziadkami i teraz pogoda nam sie jeszcze dodatkowo udała:-D
Kraje_k normalnie podziwiam cię, ja bym się wykonczyła jakby Bartek nie miał drzemki;-) tzn. pewnie dałabym radę, ale byłoby ciężko;-) oj bardzo ciężko
 
No i nie dotarłam dzisiaj na spotkanie:no::zawstydzona/y:

Agnieszka fotki super:tak:;-)
Polaa a dlaczego nie dotarłaś?
Dzięki!

Agnieszka.kk - fotki są świetne. Poraz kolejny powiem, że w pełni zasługujesz na wszystkie achy i ochy jakie tu słyszysz. Niektóre fotki tak mi się podobają, że jeśli wyrazisz zgodę, to chętnie porozmawiam o możliwości odkupienia, w ramach zrobienia z tego dużych formatów - oczywiście do użytku domowego :tak:

Pozdrowionka.
Kraje_K to mnie teraz zaskoczyłaś :szok: aż nie wiem co napisać???nie spodziewałam się :rolleyes:
Jesteś z Leicester więc na początek może zapraszam na kawę i ciasteczka :tak: co Ty na to?daj znać czy jesteś chętna na spotkanie:)
 
A może w tym tygodniu któraś w Was wybiera się na spacer do Abbey Parku? Mimo że strasznie wieje, pogoda jest w miarę ok.
Mi najbardziej pasuje rano ok. 10.30 albo po południu ok. 16.30, dzień dowolny :-)

Agnieszka.kk - fotki super:tak:
 
cosola chetnie bym sie wybrala ale nie dam rady w tym tygodniu, lece na wczasy.
Wracam 21 w srode wiec wtedy jestem jak najbardziej za :tak:

agnieszka jakos tak wyszło :) w ta sobote tez mnie nie bedzie, a jak było??
 
reklama
Cosola - Jesteś z centrum? My chętnie wybierzemy się na spacerek tylko tak w okolicach środy, czwartku bo dopiero 13.09 wracamy do Lester.

Agnieszka.kk - Dziękuje za zaproszenie na kawkę ale chyba najszybciej uda nam się spotkać na play grupie - jeśli wybierasz się na następną? Mąż przez 3 tygodnie sam rządził więc muszę wszystko jakoś ogarnąć ;-)

Poola - udanego urlopu. Jak się nam dziewczyna wyluzuje na wczasach, to może Kubuś będzie miał rodzeństwo :-D

Gdzie nam się dzisiaj Iwonka zapodziała?;-)

Pozdrowionka
 
Ostatnia edycja:
Do góry