reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Dziewczyny pocieszyłyście mnie z tym spaniem waszych maluchów:) my tez tak mamy. Mój Bartek zazwyczaj ma drzemkę między 12 a 15, a jak jest "niedospany" to i nie do życia:szok:
A i oczywiście witam Cosole:-D, musimy w Manor House i nasze forum zareklamować:-D
Poola, córka mojej przyjaciółki miała taki zabieg na jaki sie wybieracie, wszystko szybko poszło i teraz nawet o tym nie pamięta.
 
reklama
Witajcie:)

musimy w Manor House i nasze forum zareklamować:-D
Iwonka wydaje mi się że reklamować forum już nie musimy,ostatnio na spotkaniu zrobił to mój mąż :tak:
Myślałam że mu uszy natrę...zapytaj się Polii jeszcze dodał tekst "bo żona się wstydzi"
W domu takie opierdziel dostał że już nic na temat forum nie powie hehehe :-D


Weekend prawie tuż tuż...fajnie:)
A słyszałyście o tym że na poniedziałek zapowiadają bardzo silne wiatry z opadami liści z drzew :szok:
Może dziwnie to brzmi ale tak właśnie ma być.


Pozdrawiam was!
 
Mój Adam wspominał, że któryś z Panów zapytał się "kto jest z forum babyboom":) czy jakos tak:)
Ja myślę, że jakby nasi mężczyźni mieli więcej czasu to sami chętnie by posiedzieli na forum:)
Jak juz kiedyś pisałam to własnie mój Adam założył mi tu konto:), żebym szukała koleżanek w Leicester:)
 
Mój Adam wspominał, że któryś z Panów zapytał się "kto jest z forum babyboom":) czy jakos tak:)
Ja myślę, że jakby nasi mężczyźni mieli więcej czasu to sami chętnie by posiedzieli na forum:)
Jak juz kiedyś pisałam to własnie mój Adam założył mi tu konto:), żebym szukała koleżanek w Leicester:)

Iwona właśnie tym panem był mój mąż :tak::-D
myślałam wtedy że zjadę z krzesła :unsure:
Ja nie mam nic przeciwko aby rozreklamować nasze forum,fajnie byłoby:)
Wkurzyłam się bo umiem mówić a mąż sam bez mojej wiedzy zaczął gadać grrr


Miłego dnia dziewczyny!
Ja zbieram się do pracy:)
 
cosola nie chwalac sie moj chodzi spac przed 20 juz:tak:
Wiadomo, ze sa dni, ze wstaje wczesniej bo przed 8 już ale były czasy, ze chodził spać po 18 a wstawalam o 9 lub 10 :)
Oprczo playgroup sa tez inne atrakcje, masz konto na fb? Ja mam ich w znajomych i wszystkiego mozna sie dowiedziec:tak: Czasami az za duzo piszą jak dla mnie:)
 
Czasami az za duzo piszą jak dla mnie:)

Niestety ale muszę się zgodzić z Polą :tak: czasami piszą za dużo i zawalają skrzynkę :oo2:
Przed urlopem wyczyściłam skrzynkę a gdy wróciłam po 3 dniach to miałam w niej 98 wiadomości w tym 41 od Spotkać Polaków z Leicester,tak się wkurzyłam ale co zrobić:-/
Na spam nie ma rady.


Nocne pozdrowienia ślę i uciekam spać kochane:)
Miłego weekendu życzę.baj baj !!
 
Mój Bartek wstaje zazwyczaj o 8, to jest ok, potem musi miec drzemkę między 12 a 15, jak mu pozwole za długo spać to potem siedzimy wszyscy wieczorem co najmniej do 22:-:)szok:. Oczywiście całe popołudnia spędzamy w parku, chyba że pada, zawsze są jakieś atrakcje, ale to go i tak nie męczy:-D
Wydawało mi się, że obudzic dziecko z drzemki to nie jest problem, ale jak kilka razy próbowałam oczywiście NAJDELIKATNIEJ w świecie:-Dobudzić moje dziecię to kończyło sie strasznym marudzeniem do wieczora:szok:.
Koniec końców marzy mi sie wieczór tylko dla mnie i męża;-) tak jak pokazuja na filmach:-D:-D dziecko spokojnie a rodzice mogą się w końcu zrelaksować:-D:-D
Ach te marzenia:-D
Napiszcie jak było na play grupie.
 
Dzień dobry!!! :)
...ale się wyspałammmmm :-D

Iwona myślę że Twoje marzenie jest w zasięgu reki,jeszcze chwilę Bratek podrośnie będzie dłużej spał a wieczorami zawsze można go przyzwyczaić aby o jednej stałej porze chodził spać albo przynajmniej szedł wykąpany i najedzony do swojego pokoju i niech się tam bawi sam tak długo aż zaśnie:)
My tak nauczyliśmy Alana.Ciężko było go przyzwyczaić ale warto.
Teraz sam idzie o 20 do pokoju,bawi się tam aż do momentu kiedy nie zaśnie a wstaje między 7 a 7.30 idzie do przedpokoju,sam się ubiera oczywiście wcześniej przygotowuję mu ciuchu w które ma się ubrać i uwieźcie mi że wygoda jak nic ale niestety kilka płaczliwych momentów trzeba było przeżyć.


Miłego dnia :)
 
reklama
Do góry