reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Ja już oglądałam, świetne widoki. A gdzie dokładnie byliście? I jak to daleko? Trzeba zbierać takie informacje:) w razie jak my sie wybierzemy:)
Dziękuje
:)
My byliśmy w Szkocji w mieście Fort William.Niedaleko do Ben nevisa mieliśmy a o to chodziło nam najbardziej.
Na nawigacji pokazało nam prawie 450 mil w jedną stronę.Jechaliśmy ponad 8 godzin w jedną stronę.
Piękne miejsce,mogę szczerze polecić.
Gdybyś kiedyś chciała więcej informacji pisz Iwona,przeslę Ci na pw albo nawet przyniosę ulotki i mapę:)

agnieszka zaraz obejrzę zdjecia:tak:
wybierasz sie w sobote na spotkanie??
Pola przede wszystkim zdrówka dla dziecka i oby małemu jak najszybciej przeszły zęby biedulek się męczy...:(
A co do spotkania to pójdziemy z mężem ale jak będzie tak chaotycznie jak ostatnio i nic konkretnego nie będą chcieli powiedzieć to przypuszczam że długo tam nie zostaniemy,zobaczymy z resztą...
A Ty idziesz?


Pozdrawiam was dziewczyny,pogody dobrej życzę bo za oknem pochmurno i zimno powiedziałabym nawet że jesiennie...:-/
hej hej
 
reklama
Witajcie,

Agnieszka wybieram sie bo playgroup jest od 14 do 16:tak:
Ale mam takie zdanie co Ty: zobaczymy jak bedzie :)

jeju, jestem mega niewyspana:-( nie moglam w ogole spać:/
Z Kubą na szczęście dzisiaj lepiej, juz nie ma tej biegunki okropnej :)
Ach, te zeby. Dopiero piątki dały nam popalić, wcześniej nawet nie odczulam, ze ida mu zabki:tak:
 
Ja z zębami Bartka też tak miałam:-D do pewnego momentu nawet nie wiedziałam co to znaczy:-D.

Agnieszka to daleko jechaliście, ale pewnie drogi rewelacyjne to można spokojnie podróżować:-D.

U nas w PL:-D dzisiaj pogoda nieciekawa, chyba po południu wybierzemy sie na zakupy, chcę Bartkowi kupić buty z Bartka,mam słabość do tej firmy:-D. Do tej pory jeszcze sie nie zawiodłam a i Bartkowi widzę, że wygodnie się chodzi.
 
Hej Dziewczyny

Bardzo długo mnie tu nie było i widzę, że dzieje się dzieje :tak: My wracamy dopiero w przyszłym tygodniu. Kobietki czy możecie mi napisać co tam uzgodniono w sprawie tych spotkań dla dzieciaczków? Mam nadzieję, że nas nie skreślili z listy :-(
Iwonka - ja też bardzo chcę zapisać się na język, ale chyba tak jak Aga chciałabym dla początkujących. Chociaż te testy mogłabym też luknąć. Problemem jest tylko to, że nie wiem czy będzie dla mnie miejsce jeśli zgłoszę się dopiero w przyszłym tygodniu :-( ponieważ wracamy 13.09
Super , że tak Wam się udała wyprawa nad morze, my też codziennie z wiadrami i łopatami walczyliśmy :tak:
Oczywiście 100 lat dla Bartusia z okazji 2 :tak: My już rozmawiamy na temat 3 i już wiem, że moje dziecko chce przyjęcie bo głośno o tym mówi :-D

VikiWiola - My mieszkamy w samym centrum więc jeśli jesteś jeszcze chętna to po powrocie możemy się umówić na spacerek. Tylko nie wiem czy moje dziecię będzie dobrym kompanem dla Twojej córci, bo to duży chłop już ma 2 latka i 9 miesięcy.

Pozdrawiam Was Wszystkie i do wieczorka
 
Kraje_K nie skreslono Was na pewno :) nic sie nie martw, jak dla mnie wyglada to tak, ze przychodzi z dzieckiem kto chce:tak: moja kolezanka nie byla na pierwszym spotkaniu ale na ostanim tak i chyba nawet Synka nie zapisywala i idzie z Nim na playgropu'e :)
A co do spotkanka to pamietaj, ze ja tez wpadne do centrum:-D ale po 21 wrzesnia (jak wroce z wczasów :)).

Agnieszka sama jestem ciekawa jak bedzie:tak: dam znać na pewno, ale mysle, ze sie spotkamy w sobote, co nie? Bedziesz na 14?? Czy pożniej?

Bylismy dzisiaj w szpitalu z Młodym bo 26 wrzesnia ma zabieg i będzie uspany:-(
nic powaznego ale oczywiscie sie martwię :(
 
Dziewczyny co do angielskiego to ma byc jeszcze jedna grupa calkowicie od podstaw, bez uzupełniania żadnych testów, w sobotę na pewno o tym bedzie wspomniane. Cały czas czekamy na potwierdzenie z South Leicestershire College, że oni wezmą nas pod swoje "skrzydła", to by było rewelacyjne rozwiązanie, nie dosyć, że mamy angielski to jeszcze certyfikat:)
Kraje_K, nie przejmuj się, że nie byłas wcześniej, ja tez nie byłam:))))) a zamierzam byc dopiero jak wrócę:)
 
Witajcie:)

Agnieszka sama jestem ciekawa jak bedzie:tak: dam znać na pewno, ale mysle, ze sie spotkamy w sobote, co nie? Bedziesz na 14?? Czy pożniej?

Bylismy dzisiaj w szpitalu z Młodym bo 26 wrzesnia ma zabieg i będzie uspany:-(
nic powaznego ale oczywiscie sie martwię :(
Polaa my przyjdziemy na 16 a to dlatego że mąż w sobotę idzie na nadgodziny i w domu będzie chwilę po 14.
Ale będziemy na pewno i na pewno się spotkamy:)Fajnie :-)
...ojejjj a co jest małemu?coś poważnego? :(

Dziewczyny co do angielskiego to ma byc jeszcze jedna grupa calkowicie od podstaw, bez uzupełniania żadnych testów, w sobotę na pewno o tym bedzie wspomniane. Cały czas czekamy na potwierdzenie z South Leicestershire College, że oni wezmą nas pod swoje "skrzydła", to by było rewelacyjne rozwiązanie, nie dosyć, że mamy angielski to jeszcze certyfikat:)
Iwona ale super jak będzie angielski od samiutkich podstaw.Ja właśnie na taki chciałabym iść rozumiesz od zielonego...co prawda coś tam umiem ale czułabym się pewniej gdybym zaczęła od podstaw.
Jeżeli nie wypali to w Manor House to będę zmuszona wziąć prywatne lekcje bo czas najwyższy abym zaczęła z językiem iść do przodu.
Dziękuje za informacje.
Iwona a Ty kiedy pojawisz się na spotkaniu?
 
Ostatnia edycja:
reklama
W Manor House na pewno będzie angielski, tylko jak pisałam teraz czekamy na South L College, a jeżeli coś nie wyjdzie z nimi to będą takie zwykłe kursy,ale każdy by wolał, żeby była jednak ta opieka z collegu.
Ja wracam 18 września i potem już aktywnie "zabieram sie do roboty":)

O Bartek już woła MAMA, MAMA:) na razie
 
Do góry