reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Cześć,
słyszałam, że pogoda u was piękna:-D to świetnie, na pewno wszystkie spacerujecie i korzystacie ze słonka, ja bym tak zrobiła:-D
My na pogodę nie narzekamy, póki co jest słonecznie i ciepło, niestety czuć już jesień.

Znowu zaczyna się sezon na play grupy, chodzicie gdzieś ze swoimi pociechami?

Ja chodzę do West End Neighbourhood Centre to tam na przeciwko Polish taste, na Hinckley, zajęcia są w piątki od 9.30 do 11. W środy chodzimy na Pindar Road do New Parks Centre:-D:-D polecam te play grupy sa naprawdę świetne.

Pozdrawiam
 
reklama
Tak, Iwonko, spacerujemy:tak: dzisiaj z Gogat pol dnia na placach :) byly jeszcze dwie inne kolezanki i super spedzilysmy czas :) pogoda swietna!!!

A ja sie musze pochwalić, ze wczoraj maz kupil nam wczasy :) lecimy 14 wrzesnia-costa brava :)
 
Witam.Mam takie pytanko,gdzie mieszkacie w Leicester?
Moze znajdzie sie jakas mama,ktora mieszka blisko mnie
biggrin.gif
ja mieszkam na Netherhall Road.to jest dzielnica Hamilton.Nie znam tu nikogo w poblizu a milo by sie spedzalo czas chocby na kawce i jakis pogaduszkach
yes2.gif
 
reklama
hej dziewczyny :)

agnieszka zaraz obejrzę zdjecia:tak:
wybierasz sie w sobote na spotkanie??

Iwonko Wy niedlugo wracacie, tak? :)

A u nas niciekawie, mojemu dziecku ida piatki:(
Do tej pory nie odczuwalam, zeby szly mu zeby ale przy piątkach to masakra:/
goraczka, biegunka, ach...
a pogoda jeszcze jakas beznadziejna:-(
 
Do góry