reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Dzień dobry!

U nas dziś jest bank holidey a Ja idę do pracy:-/
do tego jestem chora:(
gardło boli,z nosa leci i zimno mi ciągle:(
Dzisiejszy dzień jest straszny...

Polaa do następnych zdjęć będziemy pięknie pozować :-D
Iwonka a Ty już w UK nieeee?Bartek stanowczy chłopaczek widzę hehe ;-)


Pozdrawiam was!
Miłego dnia życzę i zdrowia przede wszystkim:)
 
reklama
Witajcie :-)

Agnieszka zdrowka:tak:
Mnie tez cos bierze:-( zimno mi jak nie wiem co:/ glowa mnie coś boli.
Mam nadzieje, ze to chwilowe:tak:
Moj maz tez idzie dzisiaj na 18 do pracy ale zadowolony bo podwojnie platne i jeden dzien dodatkowy urlopu do odebrania:-D

Iwonka no bilety to maja czasami drogie:confused2:
ale mimo to uwazam za Ryanair jest najtanszy:tak:
Pamietam czasy (dwa lata temu) ja lecielismy z mezem do PL za 30 funtow w jedna strone:szok: i to dwie osoby:tak: podrozna torba nie byla potrzebna wiec jak za darmo:-D

Wlasnie polozylam mojego urwisa do spania, slysze jak pieknie "spiewa" jeszcze:-D maz spi po pracy, aja sie nudze:/ zmeczona jestem strasznie bo zasnelam kolo 3 w nocy dopiero:wściekła/y: nawet myslalam, zeby sie polozyc teraz jak Kuba bedzie spal ale nie nawidze spac w dzien a po drugie mam nadzieje, ze uda mi sie dzisiaj zasnac wczensiej, chociaz o 22, 23 jak bede wykonczona:tak:
 
Iwona a dużo zapłaciłaś za bilety wrześniowe?
Wiem że "kiedyś" wrzesień był tanim miesiącem lecz teraz wszystko poszło w górę więc bilety pewnie sporo droższe ;-/

Polaa Tobie także zdrówka życzę:)
Myślę że to taka pogoda i samopoczucie gorsze mamy.
Mi po lekach przeszło troszkę ale nadal czuję się "dziwnie"
Mój mąż też w pracy dziś i też ma płacone podwójnie.
Ja niestety już nie :-/ a do pracy za chwilę także ruszam:-/


Miłego popołudniowego poniedziałku życzę:)
Za oknem kropi grrr...
 
Agnieszka,w sumie to chyba nie dużo, bo 122 funty to są 2 bilety, Bartek po 2 urodzinach ma przecież cały bilet, najgorsze są te opłaty za odprawe online za to że płacisz karta i tak się zbiera:-( na 1 września były bilety po 800zł:szok::szok:za osobę koszmar. Troche nasza wina bo nie wiedziałm do końca ile tu jeszcze zostaniemy i nie kupiliśmy z wyprzedzeniem.
 
Witajcie!
Dziewczyny od jakiegoś czasu dołączyłam do klubu FM coś typu avon.
Jeżeli jesteście zainteresowane kupnem kosmetyków,kosmetyków do domku czy zakupem perfumów do piszcie na pw.
Mam cały piórnik zapachów,łącznie z katalogami.
Zawsze można się spotkać przy kawie i coś dla siebie wybrać :tak:


Pozdrawiam was!
 
hej dziewczynki;-)
ale tutaj cisza:szok:
Agnieszka wlasnie przeczytalam na fb o tym:tak: zainteresowalo mnie :-)
jak kazda kobiete chyba:-D to sa perfumy i jakie kosmetyki?? Jak Ci sie chce to napisz;-)

Wczoraj spotkalam sie z Gogat:tak: przynajmniej popoludnie minelo bardzo miło:-D
dzisiaj powtorka bo pogoda dopisuje:tak:

Milego dnia
 
reklama
Do góry