reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Wygląd to nie wszystko,każdy jest jaki jest,najważniejsze że zdrowie dopisuje :)
A kilogramy u jednych przyjdą w swoim czasie a u drugich w swoim czasie uciekną więc nie ma co się przejmować.

Polaa fajnie że zapisałaś małego :tak: to zawsze jakaś rozrywka i nowe otoczenie:)
 
reklama
Witajcie dziewczyny :-)
No tak, wyglad to nie wszystko ale fajnie jest byc szczuplym i dobrze wygladac, wtedy odrazu lepiej sie czujemy i samopoczucie lepsze, ja niestety w ciazy przytylam bardzo duzo i nie moge sie pozbyc tych kilogramow :-(
Czy moze znacie jakas diete cud ?
Zycze milego dlugiego wekendu ale super ze jutro jest wolne, maz w domu wiec mozemy pobyc razem :-)
 
Witajcie weekendowo:)

Gogat z tego co wiem to dieta dukana jest dobra,dziewczyny z bb Ją stosowały i polecają.
A co do wolnego to niestety ale Ja jutro wybieram się do pracy i nie mam wolnego...:-/

Dziś narzekam na ból głowy,nawet paracetamol nie pomaga!
 
Ja tez slyszalam o tej diecie ale jakos nie moge sie za nia zabrac, ciagle sobie mowie, od jutra sie odchudzam albo od poniedzialku i jakos jeszcze mi sie nie udalo zaczac :-D Pozdrawiam Wszystkich
 
Gogat ja bylam na tej diecie:tak:
chyba Ci nawet o tym wspominalam;-)
jest ok, ale ja nie przestrzegalam za bardzo 3 i 4 fazy:zawstydzona/y: i troszke wrocilo jak wczesniej wspomnialam:-( ale schudlam prawie 20 kg na niej po ciazy:tak:

Agnieszka wlasnie widzialam, ach masakra jakas:szok: wyszlam jak nie wiem co:-( nie nawidze siebie ogladac na zdjeciach
 
reklama
Agnieszka, Boga nie obrażaj, świetnie powychodziłaś:-D, ale jak to u kobiety zawsze coś nie tak, ja tez tak mam;-)
Poola ja tez byłam na "Dukanie" i tak jak pisałaś, jak przestrzegałam wszystko extra a jak juz tak nie zabardzo;-) to prozaicznie znowu przytyłam, nie ma lekko:-(

Zmykam, Bartek sie obudził i woła mleko:-D:-D, pytam się, Bartusiu, zjesz chlebka? a on niee, mleko:-D:-D

I znowu poniedziałek:rofl2: pozdrawiam.
 
Do góry