reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Witajcie ;)

Wikiwiola zawsze mozna sie spotkac w centrum albo w Abbey Parku jesli masz tylko ochote;-) jak cos to pisz ;)

Iwonka wlasnie wybieram sie na to spotkanie, mam nadzieje, ze Agnieszka tez bedzie :)

Jeju wreszcie spokoj mam :) Maz w pracy, Mlody spi od godziny, posprzatalam szybko dom i mozna odpoczywac :D
witam was dziewczyny !!!!!! witaj polaa to moze w nastepnym tyg jak bedzie pogoda to sie w Abbey Parku spotkamy :happy: co ty na to ? dzis okropna pogoda brrr i w domku sie nudzimy pozdrawiam i miłego wieczorka życzę
 
reklama
dziewczyny mam takie pytanie czy wiecie moze cos na temat kursu Angielskiego w Kosciele Polskim ? i czy jeszcze zapisuja bo wiem ze jakis czas temu mozna bylo tam chodzic na angielski
 
wikiwiola na temat kursu w kosciele nic nie wiem niestety wiec nie pomoge:no:
ale moze wybralabys sie jutro na spotkanie w Manor House??:-)
tam tez bedzie o tym mowa, z tego co wiem to Agnieszka jest tym zainteresowana;-)
Moglybysmy sie poznac :tak:
 
Cześć,
wczoraj w najgorętszy dzień polskiego lata wracaliśmy z Dziwnowa do domu, uff, jakoś daliśmy radę:-D, ale szkoda, że tak szybko zleciał nadmorski urlop:-D

Napiszcie dziewczyny wasze wrażenia z dzisiejszego spotkania w Manor House.

Jak chcecie porobic sobie testy poziomujące z angielskiego to piszcie do mnie i.makuchowska@gmail.com to Wam podeślę a potem oczywiście posprawdzam:-D
W ramach reklamy moge tylko napisać, że kursy angielskiego w Manor House sa pod opieką South Leicestershire College:-D

A mój Bartus dzisiaj kończy 2 latka, czs świętować:-D:-D:-D
Pozdrawiam
 
Hej hej

Iwona 100 lat dla małego:)

Polaa dziękuje za komplement w imieniu synka:))
Tak poznałyśmy się z Polą tylko że było tak chaotycznie że nawet nie mogłyśmy za bardzo sobie porozmawiać.
Polaa pierwsza podeszła,Ja na 100% nie byłam pewna czy TY to TY ale po tym jak mój mąż wyskoczył z babyboom to moja niepewność została rozwiana.Mam nadzieję Polaa że na następnym spotkaniu będzie okazja bardziej się poznać.Cieszę się że Cię poznałam.Masz super rodzinkę.Ładna i bardzo sympatyczna z Ciebie dziewczyna :tak:


...a po spotkaniu dobrze ale moim zdaniem za mało było konkretnych informacji na temat zajęć które mają ruszyć od września ale spokojnie pewnie wszystko w swoim czasie:)
poznałam także kolejną dziewczynę która zajmuje się fotografią,już mamy siebie na fb i kontakt także będzie utrzymywany:)
 
haha agnieszka az sie zaczerwienilam :))
ładna, sympatyczna??!!:szok: dziekuję :-D
Ty jestes megaa szczupla :)) jeszcze cos w ogole??:-p
Oczywiscie zartuje ;)

No tez mam nadzieje, ze bedzie mozna wiecej pogadać ;)
Alan bedzie chodzil na playgroup'y??
 
Polaa tak Ja szczuplutka jestem,taka ma natura jak widać.Ciąża zrobiła swoje:)
Co do playgrup to sami jeszcze do końca nie wiemy bo jeżeli Alan od września ruszy do szkoły a my pracujemy i w soboty dojdzie nam angielski to ni wiem czy ogarniemy wszystko bo zastanawiamy się z mężem kiedy będziemy mieli czas na"nasze życie"...:unsure:
A Ty będziesz chodzić?
 
reklama
Noo, u mnie ciaza tez zrobila swoje:-D ale w odwrotna strone:wściekła/y::wściekła/y:
ale coz, zycie ;) odchudzac sie bede po drugim haha:-D
po ciazy mam jeszcze 6 kg:zawstydzona/y: niby juz ich nie bylo ale sie jakos nie pilnowalam w ostatnim czasie i wrocily:wściekła/y: nie wiem po co i na co ale widocznie tak mialo byc:-D

tak,zapisalam Mlodego na te playgroup'y:tak:
zawsze to cos nowego :)
 
Do góry