reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Ale ci fajnie ze wybieracie sie do Polski kraje-k zazdroszcze wam, my nie bylismy juz prawie od roku bo najpierw bylam w ciazy, potem urodzilam i dopiero wybieramy sie w grudniu na swieta, ale do grudnia to jescze troche czasu zostalo. Zycze udanych wakcji :-)
 
reklama
Wtam Wikiwiolę, ale się dziewczyny zestresowałam:szok: jestem w kafejce internetowej i nie mogłam znaleźć naszego forum:baffled:, ale tak to jest jak się kilka rzeczy robi jednocześnie:-D nawet na facebook'u pisałam do Agnieszki:-D w tej sprawie.
Poola pogoda dobra, jak na Bałtyk to nawet rewelacyjna;-) tzn. nie pada:-D słonko świeci, ale morze lodowate.

Dziewczyny, teraz 27 sierpnia następne spotkanie w Manor House, mimo że mnie jeszcze nie będzie, można zapisywać się na kursy:-D jeśli chcecie wypełnić testy poziomujące to napiszcie do mnie lub do Manor House i Wam prześlemy:-D
Pozdraiwam
 
Witajcie ;)

Wikiwiola zawsze mozna sie spotkac w centrum albo w Abbey Parku jesli masz tylko ochote;-) jak cos to pisz ;)

Iwonka wlasnie wybieram sie na to spotkanie, mam nadzieje, ze Agnieszka tez bedzie :)

Jeju wreszcie spokoj mam :) Maz w pracy, Mlody spi od godziny, posprzatalam szybko dom i mozna odpoczywac :D
 
Wtam Wikiwiolę, ale się dziewczyny zestresowałam:szok: jestem w kafejce internetowej i nie mogłam znaleźć naszego forum:baffled:, ale tak to jest jak się kilka rzeczy robi jednocześnie:-D nawet na facebook'u pisałam do Agnieszki:-D w tej sprawie.


Dziewczyny, teraz 27 sierpnia następne spotkanie w Manor House, mimo że mnie jeszcze nie będzie, można zapisywać się na kursy:-D jeśli chcecie wypełnić testy poziomujące to napiszcie do mnie lub do Manor House i Wam prześlemy:-D
Pozdraiwam
Iwona właśnie odczytałam wiadomość na fb:)
Widzę że znalazłaś forum a już mnie przestraszyłaś że forum nam zabrali :huh:
Kiedy wracacie do UK?
Ja mam już ten test,muszę go tylko zrobić.
Choć Ja od razu zaznaczam że chciałabym uczyć się od podstaw.
Moja głowa to wielki beton i ciężki mi angielski pojąć,także Iwona będziesz miała ze mną ciężki orzech do zgryzienia :-D:-D;-)
Iwonka wlasnie wybieram sie na to spotkanie, mam nadzieje, ze Agnieszka tez bedzie :)
Polaa tak tym razem będę na 100%
Mąż i synek też idą:)


A Ja właśnie popijam kawę,muszę śniadanie zjeść,dom ogarnąć,trochę z małym posiedzę i do pracy...ahhh aby do piątku!:)
Miłego dnia dziewczyny.
 
Witajcie :)

Wie moze ktoras co u Stinki??

My z Gogat zaliczylysmy dzisiaj dwugodzinny spacerek:tak:
Pogoda super, Adaś się wyspal a moj wyszalal na placach:-)

Teraz juz zasypia wiec chwila dla siebie ;)

Agnieszka bedziesz w sobote, tak?:) Haha tak sie tylko upewniam ;)
 
reklama
Witajcie! :)

Agnieszka bedziesz w sobote, tak?:) Haha tak sie tylko upewniam ;)

Polaa tak będę razem z mężem i synkiem:)
Podobno będzie kawa i herbata więc przyniosę dobre ciastka :tak:

...a co u Stinki...nie wiem na fb jej nie widzę już od dłuższego czasu,mam nadzieję że u niej wszystko ok i że niedługo się do nas odezwie.

U mnie aktywnie ufff jak zawsze:)
Miłego dnia!
Pozdrawiam was! :)
 
Do góry