reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Witajcie :)

Agnieszka.kk - życzę dużo sił na kolejne zabiegane dni.
Kraje dziękuje Ci ;-)
Nie ukrywam że przyda się...:)
Udanego wypoczynku wam życzę kochani!
Po powrocie wpadnij i opowiedz jak było,my tu na Ciebie czekamy! :tak:



Dziewczyny a wiecie że Stinka urodziła dzidziusia :tak:
...ale nie wiem dokładnie kiedy.
Na fb widziałam zdjęcia nóżek,piękne są :-D
Mam nadzieję że nie długo się do nas odezwie i napisze co u niej słychać!! :)


Słonecznej niedzieli życzę wam!
 
reklama
Hej dziewczynki :)

No wlasnie Stinka mi napisala na gg, ze jej maluszek urodzil sie w 27 tygodniu:tak:
Jeju, nawet nie pomyslalam, ze powodem jej nieodzywania sie jest wczesniejszy porod:( ale wszystko bedzie dobrze, nie ma innej opcji;-) Wszystkie trzymamy kciuki i serdecznie gratulujemy:-)

Kraje_K bede o Was pamietala, zaden problem;-)odzywaj sie do nas czasami z Polski:-)

A moi panowie pojechali do miasta, a ja dzisiaj pospalam do 11:zawstydzona/y: maz wstal do Mlodego i sie Nim zajal :) pojechali bo chce mu kupic jakies zabawki :)
a ja sie biore za obiad :)
Wczoraj bylismy u znajomych, maja synka 8 dni starszego od naszego Kubusia:tak:
chlopaki sie wybawili :-)
 
agnieszka nic nie wiem wiecej:no: Stinka napisala, ze jej dzidzia urodzila sie wczesniej w 27 tygodniu i lezy w inkubatorze:-( wiem, ze miala termin na koniec listopada:tak: mam nadzieje, ze napisze cos wiecej, a my poki co trzymamy kciuki za Maluszka, bedzie w porzadku i tego sie trzymajmy:tak:
 
agnieszka nic nie wiem wiecej:no: Stinka napisala, ze jej dzidzia urodzila sie wczesniej w 27 tygodniu i lezy w inkubatorze:-( wiem, ze miala termin na koniec listopada:tak: mam nadzieje, ze napisze cos wiecej, a my poki co trzymamy kciuki za Maluszka, bedzie w porzadku i tego sie trzymajmy:tak:

tak tak mocno trzy mamy kciuki aby wszystko było ok :)


miłego poniedziałku życzę!
Ja jak zwykle zaczynam poniedziałek na pełnych obrotach:)
Pozdrawiam was!
 
Cześć,
Ja też trzymam kciuki za Stinkę i dzidzię.
A ja tak szybko, pozdrawiam Was z Dziwnowa:) zapomniałam jak jednak fajnie jest nad polskim morzem:) na szczęście pogoda sprzyja, Bartek nie chce schodzić z plaży, tylko babki musimy robić z piasku i budować baseny:) bad morzem.
Trzymajcie się dziewczyny:)
 
Witam serdecznie! Jestem nowa na tym forum i mam nadzieje, ze uda mi sie znalezc tutaj mamy z Leicester ? Moja 14 miesieczna Victoria i ja chetnie spotkamy sie na pogaduchy przy kawusi.
A takze mam nadzieje, ze kontakt z Wami tutaj na forum bedzie dla mnie bardzo mile spedzonym czasem ktory dostarczy mi dobrej wiedzy i nowych znajomosci. pozdrawiam!
 
Witajcie:tak:

Iwonka super, ze sie swietnie bawicie nad morzem no i najwazniejsze, ze pogoda dopisuje;-) kiedy wracacie??

wikiwiola witamy:-) gdzie dokladnie mieszkasz?? ;)

Ale mialam sprzataniu po tym jak polozylam Mlodego spac:szok: dopiero teraz usiadlam:tak: ale juz czysciutko na szczescie i mozna posiedziec przed tv ;)
 
Cześć,
Ja też trzymam kciuki za Stinkę i dzidzię.
A ja tak szybko, pozdrawiam Was z Dziwnowa:) zapomniałam jak jednak fajnie jest nad polskim morzem:) na szczęście pogoda sprzyja, Bartek nie chce schodzić z plaży, tylko babki musimy robić z piasku i budować baseny:) bad morzem.
Trzymajcie się dziewczyny:)
Miłego wypoczynku Iwona:)!
Witam serdecznie! Jestem nowa na tym forum i mam nadzieje, ze uda mi sie znalezc tutaj mamy z Leicester ? Moja 14 miesieczna Victoria i ja chetnie spotkamy sie na pogaduchy przy kawusi.
A takze mam nadzieje, ze kontakt z Wami tutaj na forum bedzie dla mnie bardzo mile spedzonym czasem ktory dostarczy mi dobrej wiedzy i nowych znajomosci. pozdrawiam!
wikiwiola witam także nową mamę:)
zapraszamy do częstrzego pisania i zaglądania:)

polaa i reszta pozdrawiam was ciepło:)
 
reklama
Do góry