reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

No to fajnie ze wiesz o co mi chodzilo kraje-k, widzisz ja nawet nie wiem ze to miejsce sie tak nazywa, jestem dopiero poczatkujaca mama :-) Pozdrawiam
 
reklama
Agnieszka.kk - Ty to chyba zabiegana i zapracowana jesteś za nas wszystkie tutaj, a jeszcze masz ochotę bywać na tym forum. Zuch dziewczynka! :tak:

Kraje fakt Ja żyję w ciągłym biegu.
Praca,dom,rodzina i bb oczywiście.
Moją przygodę z bb zaczęłam 4go grudnia 2006r. i tak trwa to do dziś.
Ja pracuję ciągle na drugie zmiany więc tak rozkładam sobie czas aby co dziennie zawsze rano do was zajrzeć,oblecieć wszystkie wątki i po odpisywać :tak:
Lubię bb :)
Poznałam przez bb dużo koleżanek a kilka nawet w realu i do dziś utrzymuje kontakt.


Dziś już czwartek!jak się cieszę!
Jutro już piątek i zaczynamy weekend:)


Dziewczyny aaa właśnie macie może jakieś ładne wiersze na drugie urodziny dziecka??
potrzebuję kartkę urodzinową wypisać a nie mam pojęcia co?
W sobotę idziemy do znajomych na urodzinową imprezę:)
 
Hej dziewczyny :)

Pisalam wczoraj na gg do Stinki ale jeszcze nic nie odpisała:no:
Mam nadzieje, ze wszystko w porzadku u Niej i ze sie niebawem odezwie:tak:

Kurde ale dzisiaj beznadziejna pogoda:wściekła/y: nie nawidze takiej!!
Nici ze spacerku z Gogat dzisiaj a szkoda:-( ach, trzeba siedziec w domu:/
Mlody spi od 11 wiec zaraz pewnie wstanie, obiad na szczescie gotowy, ja dzisiaj pospalam do 10:szok:

agnieszka weekend tuz tuż, nie dziwie sie, ze czekasz tak na niego. Ja zresza to samo bo wtedy mam meza:-D w tygodniu w dzien tez jest w domu ale spi bo pracuje na nocki:tak:
 
no tak ZUCH z ciebie Agnieszkakk ja narazie mam luzy bo nie pracuje tylko siedze na maternity leave, ale juz niedlugo bo czas leci strasznie szybko, w przyszlym roku musze juz wracac do pracy i powiem szczerze ze boje sie troche jak sobie z tym wszystkim poradze, dziecko, praca, dom , maz :) i cala ta reszta , pranie prasowanie gotowanie i sprzatanie, oj nie wiem jak to bedzie.
Mam pytanie do was dziewczyny czy ktoras z was korzystala z childminder ? i czy moze wasze dzieci byly w zlobku, ciekawa jestem jakie macie doswiadczenia, bo ja niestety bede musiala znalesc jakas opieke dla mojego syna jak wroce do pracy.
 
Ostatnia edycja:
Hej hej!

polaa Ja też mam męża w domu tylko w weekendy :-D
On pracuje na 5 do 4 a Ja na 2 do 10 więc mijamy się co dziennie a Dzień dobry mówimy sobie w sobotę rano jak otwieramy oczy w łóżku :-D

Gogat mój Alan chodził ponad 3 lata do prywatnego przedszkola,nie jestem pewna czy dostawaliśmy childminder musiałabym zapytać się męża.Potem gdy tylko Alan skończył 3 lata to dostawaliśmy dofinansowanie od Państwa że tak powiem i płaciliśmy troszkę mniej ale do 3 roku życia płaciliśmy normalnie czyli sporo kasy ale jak będziesz miała pracę na 5 dni w tygodniu to i tak opłaca się aby dziecko chodziło do przedszkola a Ty abyś pracowała.


...a co do mojego życia w biegu itd.to nie ukrywam że trudno czasami pogodzić wszystko ze sobą ale nie mam innego wyjścia więc pracuję,gotuję,zajmuję się domem i rodziną z resztą mój mąż mi pomaga bo sama to bym się wykończyła chyba...;-/


Miłego piątku!
Ja się cieszę...weekend!
 
No tak zycie w biegu jest nieuniknione, ja wlasnie bede musiala poszukac takiego prywatnego przedszkola gdzies w mojej okolicy, wiem ze ceny sa wysokie ale co poradzic, i tak oplaca sie pracowac, jak nie wroce do pracy po urlopie maciezynskim to niestey ale strace prace, wiec wyjscia nie mam za bardzo, bo prace mam dobra i szkoda by bylo wszystko olac i zaczynac od poczatku jak maly podrosnie, a wiecie przeciez same jak trudno jest teraz znalesc dobra prace w Angli.
Juz jutro sobota tez sie ciesze :-) Pozdrawiam wszystkich
 
Gogat jak masz pracę do której możesz wrócić to nie zastanawiaj się za dużo tylko szukaj przedszkola bo tak jak pisałam wcześniej i tak opłaca się pracować.Powodzenia więc życzę Tobie:)będzie dobrze!

3maj się kochane.
Za oknem piękna pogoda a Ja do pracy ehhh samo życie:-/
Miłego...
 
Witajcie:-)

weekend:-D moj maz jeszcze na noc do pracy i wraca jutro kolo 11, 12 w poludnie ale mam Go do poniedzialku wieczor:tak::-)

dzisiaj piekna pogoda, bylysmy z Gogat na carboot'cie:tak:
Adaś Aniołek przespał a moj urwis odmowil spania w dzien ale za to juz zasypia :tak:
aja musze posprzatac zabawki bo przeciez masakra:szok: wszedzie sa:-(

Zycze Wszystkim udanego weekendu;-)
a Tobie Kraje_K milego pobytu w PL:tak: wracaj szybko to sie spotkamy na pewno:-D
 
reklama
Hej Dziewuszki :-)

Jak mija weekend? Trochę się tu uciszyło ;-) U mnie wielkie przygotowania do wyjazdu, trochę biegania po mieście, bo to jeszcze coś i coś. Mały się cieszy, że do babci jedzie i że będzie po piachu śmigał na plaży :tak:.Mamusia też się cieszy, że wszystkie psiapsiółki zobaczy i odwiedzi stare kąty:tak:
Zmęczona jestem masakrycznie, wczoraj pojechaliśmy na klify w Dorset, wróciliśmy po 1 w nocy a Sebastian już przed 7 zrobił pobudke '' Mama obudź się, nie noc, dzień, wstań'' i tyle z odpoczynku :szok:. Teraz pakuje walizy,ostatnie porządki i spać.

Polaa - gdybyś wybierała się na kolejne spotkanko polonijne i będą poruszać tematy dziecięce, jeśli to nie kłopot- pamietaj o mnie :tak:. Będe bardzo wdzięczna. Gdyby coś było ciekawego zostawię Ci mój nr gg - ok? A po powrocie - PAMIĘTAJ - trzymam za słowo, że nas odwiedzicie :rofl2:
Agnieszka.kk - życzę dużo sił na kolejne zabiegane dni.

Słonecznej i miłej niedzieli dla Was wszystkich kobietki. Do usłyszonka po moim powrocie:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry