reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Ja tez sie cieszę, że tak blisko mieszkamy:tak: masz racje, zawsze mozna pogadać i czas przynajmniej leci :) Jeszcze troche a Twoj Adaś bedzie gonił razem z moim urwisem po placach:-D
Mam nadzieje, ze pogoda jutro tez dopisze ;)
 
reklama
No wiem, wiem dziewczyny - tyle co ja to podobno nawet żółwie nie żyją ;-). Mimo to, dziękuję Wam za dyplomatyczne podejście do mojego wieku ;-)
Czasami nawet zastanawiam się, czy jak mój synuś pójdzie do szkoły i będe go odbierać po lekcjach, to czy nie będą mówić, że babcia po niego przyszła :-D
Gogat - myślę sobie, że aby mieć spokój powinnaś przenieść się pod chmurkę :-) u nas w ten sposób działa tylko jazda samochodem. W samochodzie dziecko albo śpi albo siedzi spokojnie a tak to mam wrażenie, że moje dziecko ma ADHD - 2 minut spokojnie nie usiedzi. Dzisiaj wypatrzył schowany w szafie namiot i zachwycał się nim jakby go pierwszy raz na oczy widział. Oczywiście nie muszę dodawać, że namiot wylądował na środku salonu a do jego wnętrza została '' przeprowadzona'' spora część dobytku mojego maluszka :szok: i co było na koniec? Dziecko padło a mamusia została z całym bałaganem :wściekła/y:. Dopiero co się wygrzebałam.
Ale Wam dobrze dziewczyny, że mieszkacie tak blisko siebie. Ja z kim bym nie chciała się spotkać, to wszędzie wyprawa bo daleko od znajomych :-(.
Dziewczynki mam jeszcze do Was pytanko - gdzie poza ''go kids go'' można iść z takim maluchem w deszczowy dzień? Pytam bo pomysły nam się już wyczerpały a pogoda będzie coraz gorsza :-(.
 
Ostatnia edycja:
Kraje_K na polskie playgroup'y:-D a tak powaznie to nie wiem gdzie mozna isc:-(
Apropo mieszkania blisko siebie:tak: Ty mieszkasz w samym centrum, tak?
Zawsze mozemy tam przyjechac i np. iść do Abbey Parku, co Ty na to??;-)
 
No tak masz racje Kraje-k , ja jeszcze nie wiem co to znaczy bo moje dziecko ma narazie zaledwie 2 miesiace a ja juz nie mam czasami do niego cierpliwosci az boje sie co bedzie pozniej jak zacznie chodzic i bedzie mialo ADHD, ale z tym namiotem to niezly hardcore macie :-) Ja wiem ze jest takie miejce dla dzieci na przeciwko stadionu pilkarskiego Leicester kolo sklepu Staples nie wiem jaka to jest ulica ale moge sie dowiedziec jakbys byla zainteresowana, to jest cos w rodzaju placu zabaw dla dzieci z kulkami i rozmyni innymi atrakcjami tylko w duzej hali pod dachem, raz bylam w tym sklepie staples i przez przypadek zobaczylam to miejsce i widzialam przez drzwi rozne atrakcje dla dzieci.
 
Ostatnia edycja:
Mój Bartek tez odkrył namiot:-D, wczoraj musiałam nawet rozłożyć go na łóżku i dopiero jak tam wszedł to usnął:-D:-D:-D, a teraz siedzi i je herbatę w granulkach:szok:, raz na jakiś czas tak ma, przychodzi do kuchni i pokazuje, że chce "granulki", na szczęście już jest po śniadaniu:-D.
Miłego dnia:-D
 
Witajcie!

Ja Was nie chcę straszyć ale te wahania nastroju to symptom nadchodzącej starości :-D znam to z autopsji ;-)
nie strasz kochana :)
...a co do wieku to Ja chyba z was najmłodsza jestem...marzec 86 :rofl2:
A jak tam zajęcia z angielskiego, wybiera się któraś z Was?
Ja się wybieram :)


Dziewczyny ale was dobrze z tymi spacerami oby tylko pogoda wam dopisała a dziś mąż mi mówił że ma być bardzo ładnie:)
Ja niestety ciągle zabiegana i zapracowana jestem...:-/
Czasami w weekendy czuję że żyję.

Dużo słonka wam życzę i dobrego dnia:)


p.s. a gdzie stinka?wszystko ok z nią?
 
agnieszka ja jestem troche mlodsza haha:-D tzn. ten sam rocznik - 86 ale lipiec:tak:

No, pogoda dzisiaj ok, na szczescie :)
Popoludniu kolo 15 tradycyjnie spacerek z Gogat :tak:
jeju jak ja sie ciesze, ze Ona mieszka tak blisko mnie:-)

Nie mam pojecia co ze stinką:no:
Na gg tez dawno jej nie widzialam :( Napisze pozniej do Niej co i jak ;)

Pozdrawiam
 
reklama
Iwonka - no to na bieżąco dowiedziałyśmy się, że jesteśmy tu najstarsze:-D Jesteście już spakowani nad to morze? Zobaczysz - Bartuś będzie zachwycony. Tylko nie zapomnij sprzętu do grzebania w piasku :tak:
My też już w niedzielę ruszamy do PL i już wiem, że nawet jak nie będzie pogody to będziemy plażować - moje dziecko mi nie odpuści :-) zwłaszcza, że do plaży mamy 15 minut spacerkiem.

Gogat - to miejsce, które widziałaś, to własnie jest ''Go Kids Go'' ale dziękuje za chęci :-). Zobaczysz, że jak Twój mały podrośnie, to zostaniecie stałymi bywalcami tego miejsca.

Polaa - trzymam za słowo, że wybierzecie się do Nas i na wspólny spacerek. Zarówno ja jak i Sebastian będziemy bardzo zadowoleni z takiego towarzystwa. Tylko, że to już chyba dopiero po naszym powrocie z Polski niestety :-(

Agnieszka.kk - Ty to chyba zabiegana i zapracowana jesteś za nas wszystkie tutaj, a jeszcze masz ochotę bywać na tym forum. Zuch dziewczynka! :tak:

Pozdrowionka
 
Ostatnia edycja:
Do góry