reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Hej dziewczyny :) Trafilam na to forum przypadkiem ale bardzo sie ciesze, bo widze, ze duzo mozna sie dowiedziec. W Leicester mieszkam 5 lat jednak mam malutki problem... Przyszedl czas, aby zapisac moja ksiezniczke do szkoly. Szukam opinii dotyczacych szkol. Mieszkamy niedaleko Braunstone Park. Myslelismy nad Ravenhurst Primary School, Kingsway Primary School i Stafford Leys Community Primary School. Czy ktoras z was zna te szkoly i co na ich temat myslicie? A moze macie jakies inne propozycje?
 
reklama
Witam wszystkie mamy :)) czy jest ktos z moich okolic tutaj? :) moja Ksiezniczka szuka nowych kolezanek/kolegow. Wiekszosc dzieci moich znajomych sa starsi od niej i fajnie by bylo poznac kogos nowego :D




 
Szczęśliwego Nowego Roku :))))
Witam Wszystkie nowe Mamusie :) Odnośnie szkoły nie pomogę niestety, moja Córeczka ma dwa latka także my jeszcze nie jesteśmy na etapie szkoły..:)
Jak po Świętach Dziewczyny ? Ja już w UK.. tak mi żal było wyjeżdżać z tej Polski :(


Dziewczynki a teraz z innej beczki, mam przepuklinę brzuszną, byłam u pani doktor i nie uwierzycie ale zabieg mogą wykonać mi dopiero za pół roku w lipcu. Byłam zdziwiona bo takie zabiegi robią niemalże od razu i wypuszczają po dobie do domu. Pani doktor stwierdziłam ( bo mam nadwagę ) że będzie lepiej jak najpierw zrzucę nadmiar kilogramów zanim przystąpię do zabiegu, dzięki temu będzie można uniknąć komplikacji. Niby wszystko dobrze, ale czekaj pół roku i mniej siłę by wytrwać w diecie :-D Wiecie może jak tu w UK zajmują się tego typu problemami, dodam jeszcze, że nie znam języka i zapewne będzie mi ciężko dogadać się w razie co w szpitalu. Mąż uważa, że nie zależnie od języka powinnam się tu zgłosić i po krzyku.
 
lissa oczywiscie ze musisz sie zglosic, i zazadaj tlumacza albo niech bedzie przy rozmowie albo na telefon, jak ne beda chciieli dac to udawaj ze wogole nic nie rozumiesz, ale musza to ich obowiazek. I raczej nie licz na szybki zabieg oni tu tez sa ociezali nietety . Co do kg to bezpieczniej dla ciebie jak zrzucisz przed operacja ale tutaj sa inne kryteria wiec pogadaj z gp i co on powie.
 
Lissa Gdzie mieszkasz? Ja pracuje jako tlumacz chetnie pomoge ;) ja tez mam nadwage i to dosc spora niestety zwiazana z problemami zdrowotnymi w ubieglym roku potrzebowalam zabiegu oczywiscie musieli mi przedstawic ryzyko ale zabieg wykonali. Jesli dobrze kojarze z przepuklina mozesz normalnie jechac na a&e lub urgent care i mozliwe ze od razu ci zrobia zabieg. Jesli chcesz pomocy u lekarza pisz smialo ;) ps. moja corka tez ma 2 lata skonczone ale juz czas rozgladac sie za szkola
 
reklama
Do góry