reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Witam
od jakiegoś czasu mieszkam w okolicy Abbey Parku i szukam play grupy a tej okolicy. Mój synek ma skończone 18 miesięcy i musze mu dostarczać atrakcji bo przy takiej pogodzie dostajemy świra w domu. Czy ktoś ma jakieś namiary?dzięki
 
reklama
Czesc dziewczyny. Ze szkolami nie pomoge bo bazuje tylko na tych do ktorych chodza moje dzieci.
Ewka w koncu ktos z moich okolic ;) mieszkam bardzo blisko Hamiltonu i co do szkoly napisze tak. Nie kierowała bym sie odlegloscia tylko opinia o szkole. Sama chcialam zapisywac swoje dzieci do jak najblizszej ale doradzono mi, zeby szukac dobrej szkoly a nie takiej co jest w okolicach. Moje starsze dzieci na pisza chodza 35min do szkoly a mlodsza ma na pieszo godzinke. Na poczatku wozilam ja autobusem ( 7 min i bylamna miejscu) teraz jezdze autem ale czasowo autobusem szybciej niz samochodem ;)
Wybor szkol trafiony w 100% i nie zaluje decyzji pomimo, ze troche sie najezdze ;) z Hamiltonu do szkoly mojej mlodszej corki jezdza chyba 2 autobusy co kilka minut.

Nie wiem jak z wolnymi miejscami w szkole Sacred Heart ale z reka na sercu polecam ta szkole :)
 
Dzieki Kasiu za informacje :) milo, ze mam kogos blisko siebie, poki co internetowo haha Patrzac na google maps nawet nie ma opcji jechac z Hamilton do Sandfield Close autobusem :D tak czy inaczej o kazdej szkole w ktorej nie ma dla Bartka miejsca slyszalam dobre opinie. Kochany council wybral dla nas wlasnie Sandfield Close. Mlody do szkoly isc musi ale na razie mobilnie mamy problem. Czekam na zmiane prawka i kupno auta a lazic w ulewie godzine raczej srednio. Tak wiem wiem, dla chcacego nic trudnego. No niewazne. Czekam na dalsze info z councili. Teraz widze, ze do szkoly o ktorej piszesz mozna nawet 58/A jechac bez przesiadek :D tak wiec dziekuje za cenne informacje :)
 
Ewka tak do szkoly gdzie chodzi moja corka bez problemu dostaniesz sie bez przesiadek z Hamiltonu. Kilka minut i jestes :)
Prowadze na 8:50 corke to podejde i zapytam w recepcji o wolne miejsca dla 5 latka i dam Ci znac :) Kolezanka wozi rowniez corke z Hamiltonu do sacred heart. Mieszkasz na nowym czy starym Hamiltonie? Jak nie bedzie padac mozemy sie umowic jakis spacerek z dziecmi :) Moja cora ma 4 latka :)
 
So sweet :D dzieki i czekam na wiesci. Hmmm stary czy nowy... ciezko mi stwierdzic bo mieszkam tu od listopada wiec nawet nie wpadlam na ze jest podzial na stary i nowy :) pieszo mam 2 minuty do tesco i 12 minut i do szkoly Kestrels Field i Hope Hamilton :D
 
Ewa, czyli nowy Hamilton :) do mnie na pieszo masz 15 minut :) Mam aplikacje dla Ciebie. Pani mowila, zebys szybko ja zlozyla, wziela akt urodzenia plus dokument dziecka. Jak Ci pasuje moge dzis Ci ja podrzucic gdzies w okolice tesco :)
 
reklama
Do góry