reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Leicester

Czesc Mamuski, jak sie macie?
widze ze tutaj niezla dyskusja odchodzi :) a to samolotem a to autem :) ja osobiscie wole samolotem. Duzo szybciej a wszystkie potrzebne bagaze wysylam wczesniej kurierem i latam bez walizek :)
Mlodego zapisalam do pre-school :) okazalo sie ze jest czas do konca lutego. A ja tak panikowalam.:szok:

Dziewczyny sluchajcie, mam wozek na sprzedanie. Naprawde nie drogo. Taki wypasiony 3 in1 z fotelikiem do auta. Moze znacie kogos, kto akurat potrzebuje? Moge wyslac zdjecia na maila. Moj synek juz z niego wyrosl a ja przyznam szczerze ze teraz, skoro go juz nie urzywam przeszkadza mi w domu.

pozdrawiam serdecznie
 
reklama
No jakbys miala lekki wozek to ja bym sie pisala ,ale najlepiej ted& phil albo jakas zwykla prasolka jakie sa w po 30 funta bo myle zeby taka zakupic do sklepow na mala, nieraz jedziemy tylko tak i ciagamy ten duzy wozek a jednak nie wygodnie jest.
 
Lissa ja to autobus biore jak nikogo nie uda sue załatwić. Nienawidzę byś zależna od kogoś. Lubie sobie sama radzic i nie byc dozgonnie wdzieczna za to czy za tamto. Nieraz jest ciezko ale mam poczucie ze nie ma rzeczy nieosiagalnych

My tez nie lubimy być zależni od kogoś, dlatego jezdzimy autem. Ale wiecie jak to jest, na odległość każdy dobry a jaki chętny do pomocy..och ! A jak przyjdzie co do czego to nie ma nikogo, a człowiek się zawodzi niestety, tak to już jest w tych naszych rodzina. Idealnie to tylko w filmach chociaż i to nie zawsze.
 
Fakt, nie fajnie jest byc zależnym i ja tez tego nie lubię ale akurat pod tymi względem jest ok, tata zawsze nas odbierze czy zawiezie na lotnisko (jak Oni do nas przylatuja to my tez ich bierzemy przeciez z lotniska). Tak samo ciocia męża jak jesteśmy u jego rodziny tez nas zAwozi a ze m dwa samochody, to nam daje na czas pobytu w Polsce, jeździ służbowym :)

Maralitka niepotrzebnie panikowalas :)
 
A tutaj co taka cisza :szok::-D My za dwa dni jedziemy do PL :-) Mam tyle roboty a nic mi się nie chce :no: Mała mi się jeszcze kilka dni temu rozchorowała ale już na szczęście jest dobrze :)
 
hej dziewczyny! jestem na forum nowa-mam na imię ania. w leicester mieszka na razie mój mąż. ja z dziećmi dojedziemy do niego około lipca. mamy dzieci w wieku 13 lat-córka i syn 11 lat. mam do was pytanie. proszę powiedzcie jakie szkoły (dobre) dla nich wybrać, gdzie złożyć podania bo to już czas na to.
pozdrawiam serdecznie:-)
 
reklama
Witam wszystkie Mamy!
Jestem tu nowa - mama 20 m-cznej Krolewny :p, mam pytanie czy moze znacie jakas mila doswiadczona Nianie, potrzebuje kogos na 3 godzinki od pn-do pt od 7:00-10:00 am. z gory dziekuje za cenne informacje i namiary
 
Do góry