reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Ladnie zarabiaja na swietach, a napisz mi ile daliscie w koncu za bilety i kiedy wracacie?

Bilet kupiliśmy za około 60 f, kupiliśmy w jedną stronę bo tak opłacało się najbardziej, pózniej w pl będziemy kupować powrotny, ale to juz będzie po świętach to i ceny będą niższe niż teraz. Strasznie zdzierają za te bilety, wiedzą że święta idą i że ludzie i tak kupią bilet i tak, także ceny jak z kosmosu. W wakacje jechaliśmy do pl to w obie strony za bilet ok 80-100 f płaciliśmy. Zarabiają na tych świętach, nie ma co.W weekendy bilety są najdroższe, dlatego my jedziemy w czwartek 19-tego. Wracamy...hmm...właśnie się jeszcze zastanawiamy czy w piątek 3 stycznia, czy w poniedziałek 6-tego. I jak obserwuję to z dnia na dzień bilety drożeją w mgnieniu oka.
 
reklama
Lissa to i tak nie zaplaciliscie az tak duzo, na samoloty do bydgoszczy patrzylam i wyszlo ok400f:szok::szok: to jest dopiero zdzierstwo. A nie patrzyliscie promu? my co roku jezdzimy na swiety do pl i powiem ci, ze czesto jest tak, ze bardzo drogo, a dzien przed wyjazdem np chca wysprzedac bilety i mozez kupic nawet za 30f ale musicie obserwowac codziennie ceny
 
Lissa my za prom zaplacilismy w obie strony 100 £ a bilety kupowalismy w pazdzierniku. :(
Takze jeszcze tak duzo nie zaplaciliscie. Wiem, ze mozna taniej ale niestety okres swiateczny i zdzieraja :( za bilety na samolot zaplacilam 50 £ ( za mnie i najmlodsza corke) a teraz kilka dni temu bilety byly po 17 £ do Bydgoszczy. Najgorzej, ze ja z Gdanska a samoloty z Birmingham nie lataja teraz do Gda takze musze leciec do Bydgoszczy i z Bydgoszczy do Gdanska.

Czy ktos mi moze podpowiedziec gdzie moge kupic ladne mebelki ( lozko, szafe, komode i dodatki) do pokoju 4 letniej dziewczynki? Widzialam jakies w B&m ale nie wiem czy sa cos warte. Podobaja mi sie bardzo mebelki dzieciece w Argosie ale kilka osob mi mowilo, ze sa nic nie warte. Macie jakies doswiadczenia z meblami tu. Mozecie cos polecic?
 
KasiaGda a nie myslalas o polskich meblach?
My kupujemy z firmly Furnipol- sa solidne I bardzo ladne
my 2 lata temu kupilismy biurko z Argosa za 50£ po 18 mies sie rozwalilo.
 
z argosa to ja moge kupic inne rzeczy anie nie meble, 2-3 lata temu kupilam synowi zestaw mebli do pokoju i juz po pol roku rozalony, zlaszcza szuflady do tego nie jest pakowny.
Najbarziej zadowolona jestem z Ikei troche wiecej sie zaplaci, ale sa solidne i pakowne
 
No to ja sie wylamie :-D
3 lata temu kupiliśmy Kubie do pokoju w Argosie dwie komody, szafę i łóżko i wszystko ok :tak: Do dzisiaj nic sie nie dzieje, jestem zadowolona.
Podobaja mi sie tez meble z Ikei :tak: I w next-cie tez maja śliczne dla dzieci.

Lissa bilety na czas świąteczny zawsze drogie :( my nie latamy ani jeździmy na święta ale to dlatego, ze wolimy u siebie w domu je spędzić :) na pierwsze święta 5 lat jechaliśmy samochodem, pierwszy i ostatni raz jak dla mnie. A tak to to tutaj, co roku w sumie ktoś do nas przylatuje :tak: Ale 4 lata tej byliśmy sami w trójkę i bardzo mi to pasowało.

Karolina Wy tez na święta do Polski?

a mnie dzisiaj tak mięśnie bola, ze mAm dość. Wczoraj pol dni sprzatalam liście w ogrodzie i trochę sie nazginalam wiec moze dlatego. Ale ledwo chodzę :zawstydzona/y:
 
Do pl nie jedziemy w tym roku bo ciaza za bardzo zaawansowana ale tak to pewnie bysmy sie wybierali. Moj tesc jest ciezko chory i staramy sie na kazde swieta jezdzic bo z roku na rok jest slabszy i nie wiadomo jak dlugo jeszcze bedzie z nami:/
 
Lissa to i tak nie zaplaciliscie az tak duzo, na samoloty do bydgoszczy patrzylam i wyszlo ok400f:szok::szok: to jest dopiero zdzierstwo. A nie patrzyliscie promu? my co roku jezdzimy na swiety do pl i powiem ci, ze czesto jest tak, ze bardzo drogo, a dzien przed wyjazdem np chca wysprzedac bilety i mozez kupic nawet za 30f ale musicie obserwowac codziennie ceny


Nie no zgadza się, aż tak duzo za bilet nie daliśmy, fakt kupiliśmy tylko w jedną stronę bo najlepiej się opłacało. My w ogóle do Pl mieliśmy jechać w piątek ale w piątek były bardzo drogie bilety, za piątek wychodziło 172f a my daliśmy za czwartek ok 60 to nie jest tak zle, ale jeszcze dochodzi wiadomo paliwo ok 200f w jedną stronę. Wiesz a z promu jeszcze nigdy nie korzystaliśmy, jakoś wolałam z Małym dzieckiem tunelem, szybcie i wygodnie..bynajmniej tak mi się wydaje, ale wiem że na prom bilety są dużo tańsze. 400f za samolot to faktycznie dużo, my w zeszłym roku praktycznie z dnia na dzień kupiliśmy bilety i też na wyszło ok 300 f.
 
Lissa my za prom zaplacilismy w obie strony 100 £ a bilety kupowalismy w pazdzierniku. :(
Takze jeszcze tak duzo nie zaplaciliscie. Wiem, ze mozna taniej ale niestety okres swiateczny i zdzieraja :( za bilety na samolot zaplacilam 50 £ ( za mnie i najmlodsza corke) a teraz kilka dni temu bilety byly po 17 £ do Bydgoszczy. Najgorzej, ze ja z Gdanska a samoloty z Birmingham nie lataja teraz do Gda takze musze leciec do Bydgoszczy i z Bydgoszczy do Gdanska.

Czy ktos mi moze podpowiedziec gdzie moge kupic ladne mebelki ( lozko, szafe, komode i dodatki) do pokoju 4 letniej dziewczynki? Widzialam jakies w B&m ale nie wiem czy sa cos warte. Podobaja mi sie bardzo mebelki dzieciece w Argosie ale kilka osob mi mowilo, ze sa nic nie warte. Macie jakies doswiadczenia z meblami tu. Mozecie cos polecic?


To też nie zapłaciłaś dużo za bilety, ja też chciałam zamówić wcześniej, ale myślałam..aaaa jeszcze zdążę :no: a tu człowiek się nie obejrzał a już grudzień :tak: Leci ten czas :szok: A mebelki my kupowaliśmy dla siebie w Ikei i maja naprawdę spory wybór mebli dziecięcych.My ze swoich jesteśmy zadowoleni, nic się z nimi nie dzieje złego.
 
reklama
Lissa bilety na czas świąteczny zawsze drogie :( my nie latamy ani jeździmy na święta ale to dlatego, ze wolimy u siebie w domu je spędzić :) na pierwsze święta 5 lat jechaliśmy samochodem, pierwszy i ostatni raz jak dla mnie. A tak to to tutaj, co roku w sumie ktoś do nas przylatuje :tak: Ale 4 lata tej byliśmy sami w trójkę i bardzo mi to pasowało.


A mi tam podoba się podróż autkiem, wiadomo samolot to nie jest, ale my wolimy samochodem choćby z tego względu, że mój Mąż pochodzi z Koszalina a ja z okolic Poznania i jakoś trzeba się przemieszczać, a pożyczać od kogoś, prosić się i w ogóle to wiecie jak to wygląda, także za bardzo wyboru nie mamy, dajemy radę nie jest zle :)
 
Do góry