reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Czesc Dziewczyny!
Jestem tutaj nowa. Szukalam informacji o pre-school w Leicester i tak trafilam na to forum :) nawet nie widzialam ze takie istnieje a jestem juz mama od 2 lat :-D
Mam nadzieje ze mi pomozecie w kwestii pre-school. Pojecia nie mam jak zaczac, kiedy zapisac itd. Moj synek ma dopiero 2,5 roku wiec jestem calkiem "zielona" w tych sprawach.:szok:

Serdecznie pozdrawiam wszystkie Mamy z Leicester

Witaj, ja Ci nie pomoge bo to jeszcze nie moj etap:p:-)
 
reklama
Maralitka witaj, ja zapisałam mojego starszego syna jak miał 3 lat, tzn w listopadzie skończył trzy lata a poszedł w styczniu (jakoś w połowie). Jak urodził sie Wojtek to była u nas health visitor i pytała ile ma starszy i jak jej powiedzieliśmy to sama powiedziała, ze niedługo czas na przedszkole i doradzila gdzie iść :tak: Mamy na nogach 5 minut także blisko :tak: Poszliśmy z Kuba, spodobało sie nam i jemu, ju nigdzie nie chodziliśmy dalej, teraz szkole juz będziemy wybierać. Leci czas :) zacznij sie rozglądać przed 3 urodzinami syna, mnie koleżanka najstraszyla, jak jeszcze nie wybrałam przedszkola jak młody miał wlasnie 2,5 roku a gładko poszło, w grudniu byliśmy sie zapisać a zaczął od stycznia.


co tutaj taka cisza?

verita jak samopoczucie? Powiem Ci, ze w środę trochę sie przestraszylam bo napisałas mi smsa, ze sie zmachalas a pozniej nie przychodzilas i sie martwiłam
 
Polaa dzięki dobrze kondycja nie ta już niestety. Staram się codziennie lazic żeby mięśnie pracowały ale jak pod moje rondo wchodzę to mam mega zasapke. Dziś nareszcie krew podbralam w szpitalu i czekam ma wyniki. W tyg się spotkamy w końcu co my mamy do roboty.
Co do pre school mozesz wejsc na stronę councilu i tam zobaczyć jakie sa albo jak pisze Pola do h.visitor isc spytać.
 
Polaa, Verita dziekuje za podpowiedz. Mnie tez kolezanka nastraszyla ze juz dawno powinnam miec to zalatwione. Maly dopiero w maju skonczy 3 latka, wiec jesli dobrze rozumiem to zacznie od wrzesnia. A application form mam brac prosto od nich?
 
Polaa, Verita dziekuje za podpowiedz. Mnie tez kolezanka nastraszyla ze juz dawno powinnam miec to zalatwione. Maly dopiero w maju skonczy 3 latka, wiec jesli dobrze rozumiem to zacznie od wrzesnia. A application form mam brac prosto od nich?
Najlepiej ale mozesz juz isc sie informowac zapisywac poszukac szkoly najblizej domu.
 
Czesc dziewczyny. Dlugo mnie nie bylo, ale jakos tu w UK czas leci jak oszalaly. Za tydzien wylatuje juz do PL na swieta a maz 21 dojedzie ze starszymi dziecmi autem.
Ktos tu pytal o child benefit. My zlozylismy we wrzesniu a decyzje jakos w polowie listopada dostalismy. Takze szybko poszlo.
Z dentystami rowniez zle opinie slyszalam i to od rodowidych anglikow :( takze ja teraz w PL pojde zobaczyc czy cos mam do roboty bo ostatnio jeden zab mnie cmil.
 
Zdrowka Verita. Kiedy masz rozwiazanie? Teraz taka pogoda i wszyscy prychaja :( Ja za antybiotykami nie jestem jezeli wiem, ze mozna inaczej wyleczyc unikam antybiotyku jak ognia.
 
Dzieki u nas lepiej ale nie wychodzimy jeszcze z mala, najgorzej ze nikt do nas nie przyjdzie bo zarazamy i siedze w domu nudzac sie. Cos strasznego. Raz udalo nam sie do asdy pojechac, a wczoraj z synem mala zostawilismy i do tesco ale ilez mozna.
Ja mam cc na 2 lutego czyli nie cale 2 miesiace zostaly.Szybko zleci bo swieta.
 
reklama
Vernita pilas ten plyn na zgage od poloznej? okropny:/ tak ladnie pachnie mieta a taki niedobry, nie powiem z czym mi sie konsystencja i kolor kojarzy hahahaha
 
Do góry