reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Ja od roku, ale za choinkę nie mogę się tu zaaklimatyzować...
Ja w uk mieszkam 2 lata i tez wciąż mi cieżko... Myśle ze to spowodowane jest brakiem bliskich... Żadnej rodziny, znajomych... pod względem materialnym żyje sie lepiej... Ale to nie wszystko... Rozumiem cię doskonale...
 
reklama
dlugo w Leicester.przy parku masz play gupe jedna ale tem chodze tylko raz w tyg na zajcia .a kolo mnie jest drugi i tam czesciej jestem. wbij sobie w google children sure center i ci wyskoczy blisko domu

Dzięki za podpowiedź... Na pewno sie wybiorę z maluchami jak tylko sie im polepszy... pogoda i te wstrętne choróbsko...
 
A no tak Kuba ma urodziny. Ja do kompa nawet nie zaglądam tylko na telefonie jak nic nie robię. A tu często nic nie robię to się nudzimy ;-)
 
Rodzinki brakuje to fakt... Czasem cieżko być zdalnym tylko na siebie... No ale to słońcu takie życie... Mi jes tu i źle i dobrze. Wszystko ma śwoje plusy i minusy.
 
Rodzinki brakuje to fakt... Czasem cieżko być zdalnym tylko na siebie... No ale to słońcu takie życie... Mi jes tu i źle i dobrze. Wszystko ma śwoje plusy i minusy.


Oj brakuje, brakuje i to bardzo. Wiadomo człowiek dzwoni, pisze, komunikuje się na różny sposób, ale to już nie to samo, jak ja sobie pomyślę że tyle uroczystości rodzinnych mnie omija, to aż normalnie mnie w żołądku ściska. Ale to nie tylko o to chodzi, wiecie jak jest u nas w Polsce, ładnie, czysto, budynki zadbane, och w ogóle inna mentalność, chociaż zauważyłam i tak mi się wydaje, że tu ludzie są milsi, bardziej tolerancyjni..To w tej kwestii to tutaj mi się to bardzo podoba, ale reszta pozostawia wielu wg mnie do życzenia.
 
A wiesz mieszane mam uczucia tu w leicester faktycznie za ładnie nie jest ale za to ceny przyzwoite tam gdzie mieszkałam do tej pory było naprawdę bardzo ładnie ale i drogo... Coś za coś... Musimy myślec pozytywnie
 
reklama
Lissa nie ma czego zazdrościć. Leje zimno. Korki chamstwo w sklepach na drodze... ceny z księżyca ja chcę do domu..
.

Verita Aż tak zle ? :) A co do cen to faktycznie masz rację, jak byłam w czerwcu w PL to się za głowę łapałam w tych sklepach, przerażające naprawdę.Coś strasznego dzieję się w tym naszym kraju, ja nie wiem jak te rządy u nas rządzą..ach ręce opadają.
 
Do góry