reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

KasiaGda My też na święta wybieramy się do PL, już nie mogę się doczekać :) jedziemy 21 grudnia na dwa tygodnie. :) Święta już tuż tuż, czas pomyśleć o prezentach :)
Dziewczyny a powiedzcie proszę, jak obdarowujecie prezentami rodzeństwo swoich chrześniaków ???
Ja kupuje większy prezent dla chrzesniczki ale ona ma jeszcze 2 braci wiec zawsze kupuje im jakies slodycze albo jakas zabawke. robie tak bo jak ja bylam mala to tez tak rodzina nam dawala i nam jako dzieciom nie bylo przykro:)
 
reklama
Lissa dziekuje w imieniu Kuby,

my święta jak zawsze u nas w domu,, przylatuje do nas ciocia męża, siostra teściowej. Rok temu wlasnie mama była u nas :-( A "za chwile" juz bedzie rok jak jej nie ma...
ja tylko 5 lat temu byłam w Polsce w święta. Jeszcze dzieci nie było a teraz nie latamy ani nie jeździmy na święta do Pl. Pasuje nam tutaj, dla mnie najlepsze święta to takie w czwórkę, my i dzieci :tak: Zawsze moze ktoś do nas przyleciec i wlasnie godzinę temu ciocia zadzwoniła i spytała czy zaproszenie aktualne bo sie wybiera :-) Tylko liczę na snieg :-D

polaa Bardzo mi przykro z powodu Mamy :-(
 
Lissa dzieki ale nie wiem czy mnie dobrze zrozumiałas, pisząc mama miałam na myśli teściowa, moja mama żyje i ma sie dobrze :tak: Po prostu nie chciałam od razu w drugim Zdaniu użyć słowa teściowa ;-)
 
Moj ostatni wieczór w pl. Jak się cieszę ze wracam do domu. Dość mam pl. W urzędach nic nie zalatwilam. Tępe urzedniczki nie znające najnowszych przepisów. Ja chcę do domu .....
 
Witam Serdecznie wszystkie mamy z Leicester, szczególnie Pole moja serdeczna koleżankę , z która poznałam sie właśnie przeze to forum :) dawno mnie u was nie było ale postanowiłam sie wkoncu odezwać , czy są jakieś mamy z okolic Aylestone a dokładnie koło Aldi , mój synek ma 2.5 roku i bardzo lubi dzieci, szukam jakiś play group w okolicy. W przyszłym roku zaczynamy szkole to znaczy pre-school a dokładnie zapisałem synka do Granby school. Czy któraś z was zna ta szkole a może wasze dziecko do niej chodzi ? Chciałabym sie dowiedzieć czegoś o tej szkole . Czekam na odpowiedz i jeszcze raz Pozdrawiam :)
 
Cześć Gosia ;-) Fajnie, ze wróciłas :tak:

Verita jak tam po powrocie z Polski? Myślałam, ze moze dzisiaj wpadniesz a nic sie nie odzywasz, wracasz powoli do rzeczywistości? :tak:
 
Polaa ja wracam do zycia dopiero i do tego dzisiaj maja nam meble przywiesc a mialy byc dopiero na weekend wiec bedzie wszystko zawalone. Jutro mam play grupe rano i wroce dopiero przed 12 .Czyli zostaje piatek rano :tak:. A w sobote bede przemeblowania robic jak moj juz bedzie bo nie wiem jak posustawiac wszystko. Dopiero teraz mam chwilke ze odetchnelam.
 
Verita rozumiem, rozumiem dlatego nie pisałam ani nie dzwonilam bo wiem jak to jest po powrocie z Polski :) a do tego masz jeszcze meble, itp.
ja niestety nie mogę w piątek bo musze do południa jechać jeszcze do miasta jak Kuba bedzie w przedszkolu a popołudniu pakowanie, wiesz jak to jest...w sobotę rano lecimy :tak: Także jak wrócę to sie odezwę, ok? Myślałam, ze moze dzisiaj lub jutro Ci sie uda, szkoda :-(

Kurcze dzisiaj Wojtek przy kąpieli miał wypadek, tyle krwi to ja dawno nie widziałam :-( Wystarczył moment, stałam nad nim jak zawsze a nagle jeden wielki huk, Wojtek walnal o wanne, w 5 sekund cały we krwi, z buzi leje sie krew jak woda z kranu...masakra, obudziłam męża bo sie strasznie przestraszylam. Uspokoił Go a ja patrzyłam czy zeby całe i okazało sie ze warga, spuchnieta jak nie wiem, ciekawe jaka jutro bedzie. Dawno sie tak nie wystraszylam...łazienka wyglądała jakby swiniaka zazynali :(
 
O ludzie to ci dopiero biedny Wojtek. Polaa to spotkamy sie po powrocie.
Ja dziś mam coś ciężki dzień. Zaczęlo mnie bolec w okolicy serca mostka nie wiem czemu okropny ból. Jak nie przejdzie jutro idę do gp bo nie wiem co się dzieje.
 
reklama
Do góry