reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Mam do Was tez pytanie. Mamy zlozone formy o child benefit, ktos mi powiedzial, ze zmienil sie czas oczekiwania i teraz sie na decyzje czeka 3 miesiace. Czy cos slyszalyscie o tym?



KasiaGda My czekamy już trzy tygodnie na odpowiedz o child benefit, zobaczymy, rzekomo do piątku powinni przysłać list, jak nie przyślą to może faktycznie teraz czeka się trzy miesiące na decyzję, nie wiem zobaczymy. Dam znać jak przyślą list.
 
reklama
Cześć dziewczyny, aplikowalismy o child benefit i przysłali nam taki długi formularz do wypełnienia oprócz tego pierwszego. W tym były pola o szkole dziecka o moim zatrudnieniu. tez miałyście cos takiego?

annak_2006 Tak,tak też tak mieliśmy, my właśnie trzy tygodnie temu odesłaliśmy im wypełnione papiery, teraz czekamy na ich odpowiedz.Zobaczymy co będzie dalej.
 
Ale nam sie pogoda popsula i to na weekend. :-(

Verita Ja to się w ogóle nie mogę się przyzwyczaić do tej Angielskiej pogody. U nas w Pl lato to lato, zima to zima, a tu wszystkiego po trochę. Ostatnio mąż chorował, kilka gorących napoi i szybko wrócił do siebie, teraz mnie od wczoraj coś łapie, ciągle mi zimno i okropnie głowa mnie boli.
 
Anek my tez to dostalismy. Okolo 3 tyg temu dostalismy kolejna forne do wypelnienia plus mielismy im dostarczyc listy ze szkoly i jeden rachunek jakis na nasze nazwisko. I teraz cisza, ciekawe czy to juz koniec czy jeszcze cos beda chcieli

Ja sie zbieram dzis wyjezdzam do Warszawy a jutro rano mam samolot do uk ; (
 
Kasia a czemu smutna minka?? Ja to zawsze sie cieszę jak wracam do domu, fajnie jest polecieć do Polski raz na jakiś czas ale co za duzo to niezdrowo. I pod koniec pobytu juz mi sie tęskni za domem :zawstydzona/y:

Lissa wlasnie dzisiaj rozmawiałam z Verita o pogodzie :tak: I mówiłam, ze ja mogłabym cały rok mieć zimę, lubię snieg, lubię mróz, narty itp. Lato tez jest fajne ale wole zimę :tak:
 
O tak . Mi znowu podobają się zmiany pogody. Ale mozna jakoś przyzwyczaić się. W każdej sytuacji sa dobre i złe strony wystarczy zauważać te dobre.
Polaa a co ty o tej porze nie śpisz? ??
 
Witam wszystkie mamy bardzo serdecznie, jestem calkiem nowiutka na tym forum.. duzo czytania a malo czasu ( dwie male dziewczynki ;) ) gdzies tu widzialam wpis o masazystce Luizie, ale nie natrafilam na jej numer telefonu.. czy ktoras z was bylaby tak mila mi go udostepnila.. szukajac przez googla tez jakos ciezko mi ja namierzyc.. jestem od niedawna w Leicester i dopiero sie tutaj zaczynamy odnajdywac ( mam juz nawet nr tel do fryzjerki co to do domu przychodz ! :) ) a ze plecy mnie niesamowicie bola bede wdzieczna za jakiekolwiek info o Pani Luizie.. lub innym czarodzieju :) pzdr serdecznie
 
Witam wszystkie mamy bardzo serdecznie, jestem calkiem nowiutka na tym forum.. duzo czytania a malo czasu ( dwie male dziewczynki ;) ) gdzies tu widzialam wpis o masazystce Luizie, ale nie natrafilam na jej numer telefonu.. czy ktoras z was bylaby tak mila mi go udostepnila.. szukajac przez googla tez jakos ciezko mi ja namierzyc.. jestem od niedawna w Leicester i dopiero sie tutaj zaczynamy odnajdywac ( mam juz nawet nr tel do fryzjerki co to do domu przychodz ! :) ) a ze plecy mnie niesamowicie bola bede wdzieczna za jakiekolwiek info o Pani Luizie.. lub innym czarodzieju :) pzdr serdecznie
Witaj:)))
 
reklama
Witam wszystkie mamy bardzo serdecznie, jestem calkiem nowiutka na tym forum.. duzo czytania a malo czasu ( dwie male dziewczynki ;) ) gdzies tu widzialam wpis o masazystce Luizie, ale nie natrafilam na jej numer telefonu.. czy ktoras z was bylaby tak mila mi go udostepnila.. szukajac przez googla tez jakos ciezko mi ja namierzyc.. jestem od niedawna w Leicester i dopiero sie tutaj zaczynamy odnajdywac ( mam juz nawet nr tel do fryzjerki co to do domu przychodz ! :) ) a ze plecy mnie niesamowicie bola bede wdzieczna za jakiekolwiek info o Pani Luizie.. lub innym czarodzieju :) pzdr serdecznie
Witaj :) jeśli chodzi o numer telefonu to nie pomogę bo nie mam...
 
Do góry