reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Witaj srokozielonooko :)
Tel nie mam takze rowniez nie pomoge

Polaa, smutna minka bi u mnie troszke inna sytuacja. Po smierci Taty zostala mama sama i ciezko sie opuszcza PL

Dzis dostalam kolejny list z child benefit ( zaraz 2 miesiace jak zlozylam pierwsza forme) z prosba o doslanie jakiegos rachunku na nazwisko nasze plus wyslanie listu ze szkoly najmlodszej pociechy.
Co ciekawe wszystko im wysylalam. Listy ze szkoly calej mojej trojki plus rachunek a oni znowu to samo chca :)
 
reklama
srokazielonooka Witam na forum :)

Dziewczyn a może znacie jakiegoś dobrego fryzjera najlepiej polskiego :) ja zawsze włoski robię ja do Pl jadę, bo jakoś się boję tak z marszu iść, a wiadomo co sprawdzony to sprawdzony :)
 
czesc:)
Lissa ja chodzilam do Doroty na Fosse, ma zarejestrowany zaklad w mieszkaniu, dobrze strzyze i farbuje ale jest dosyc droga bo ja np na balejaz i podciecie placilam 60f na wlosy srednie. Ale zawsze bylam zadowolona
 
a ja zawze chodzilam do zakladu tez na fosse road do Tomka ale ostatnio tak mi s.... wlosy ze szok, jakby npierwszy raz robil, teraz nie wiem co wymyslic, za pare dni w polsce zrobie a potem???
 
tez tak mysle, bo w koncu pare lat u niego robie ale tak nigdy, on nie jest drogi, do tego ma wybor masek na wlosy i u niego naprawde sie czlowiek relaksuje, tzn ide siadam i inny swiat, za moje poldlugie balejaz dwa kolory place 50 f.
 
Mam koleżankę, ktora chodzi do niego i zawsze ma ladnie wlosy zrobione, a jeszcze on jej pokazuje jak ma ukladac zeby ladnie wygladalo:) Nastepnym razem jak Ci cos spierdzieli to mu odrazu powiedz to poprawi tym bardziej, ze jestes stala klientka. Ja chodzilam do fryzjera do slubu jak bylam blondynka a pozniej zmienilam kolor na cimny i sama se maluje. Jak w pl jestem, a srednio jakies 3 razy w roku to zawsze ide podciac
 
reklama
VErita Ty odpoczywaj ile sie da w Polsce a nie przed kompem :-p A tak poważnie udanego pobytu i wracaj ;-)
Jaka masz pogodę?
Rzeczywiście tutaj cicho...ja sie stresuje sobota bo robię urodziny Kubie, akurat wypadają tego dnia I nie wiem czemu ale mam stresa małego :zawstydzona/y:
Verita wpadaj po powrocie na spóźnione ciasto urodzinowe :)
 
Do góry