reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

dlugo w Leicester.przy parku masz play gupe jedna ale tem chodze tylko raz w tyg na zajcia .a kolo mnie jest drugi i tam czesciej jestem. wbij sobie w google children sure center i ci wyskoczy blisko domu
 
reklama
Hej dziewczyny. Witam sie z Polski :) Przylecialam do mamy na kilka dni, po wszystkich swietych wracam do UK. Czytam, ze chcecie aplikowac o mieszkanie z councilu. Tez sie nad tym zastanawiam, ale nie wiem czy mamy szanse. Obecnie wynajmujemy dom, 3 bedroom. W sumie nic mi nie szkodzi aplikowac i moze trafi sie cos w naszych okolicach :) Verita, jak sie czujesz? Jak malutka w brzuszku?
Mam do Was tez pytanie. Mamy zlozone formy o child benefit, ktos mi powiedzial, ze zmienil sie czas oczekiwania i teraz sie na decyzje czeka 3 miesiace. Czy cos slyszalyscie o tym?
 
Dziekuje mala jak na razie dobrze, spina mnie ciagle brzuch i ciagnie ale jestem dobrej mysli.Tez lece na tydzien do polszy pozlatwiac dentyste , dokumenty porobic zakupy itd...
Piekna pogoda dziewczyny co? Az sie w domu siedziec nie chce a tak ciezko mi chodzic, dzis bylam na spacerze z kolezanka to az glupio ale wozek mi pchala bo sie zasapalam pod gorke :confused:
 
Ale dzis paskudny dzien, depresja mnie chyba lapie jesienna, a do tego cos mi strzyknelo w szyi i nie moge sie normalnie ruszac:/

Vernita ale ci fajnie:) ja namawiam meza zeby leciec do pl bo ma jeszcze kilka dni urlopu, ciekawe czy wyjdzie:)
Wczoraj biedny poczedl do pracy na 7 a wrocil dopiero po 22 bo jakies problemy byly, tak mi go szkoda tym bardziej, ze ja siedze w domu i widze jaki zmeczony przychodzi:(
 
Pierwszym razem gdy aplikowalismy o chb czekaliśmy ok 3 miesięcy ale córka miała wtedy roczek i urodziła sie w pl za cały okres oczekiwania dostaliśmy wyrównanie, wiec sie nie przejmuj - to było 2 lata temu. 8 tygodni temu urodziłam tu synka i ponownie aplikowalismy o chb i tym razem poszło szybko ok 3 tygodni. Nie wiem od czego to zależy...
 
Witam. Jak po wczorajszym haloween? Chodzilyscie z dziećmi? Ja nie nie bawi mnie to ale cukierki kupilam bo zawsze przyjdą. Połowa została ciekawe komu.
 
Cześć dziewczyny, aplikowalismy o child benefit i przysłali nam taki długi formularz do wypełnienia oprócz tego pierwszego. W tym były pola o szkole dziecka o moim zatrudnieniu. tez miałyście cos takiego?
 
reklama
Do góry