reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Pati odwiedzimy Was tylko na razie wszystkich nas choroba rozłożyła. Maksymilian przyniósł jakiegoś wirusa i teraz cierpimy wszyscy.
Tak więc my dzien za dniem męczymy się wszyscy w domu.
Milej niedzieli
 
reklama
Czesc dziewczyny :)
U nas tez chorobowo :( Najpierw Wiola a po 2 dniach Szymonka wzielo, niestety gorzej to znosi. Ciezko mu oddycha przez co placze az chrypy dostal ze teraz tylko widze ze placze a nic nie slychac- tak sie biedaczek meczy:-(
Zdrówka wszystkim zycze i pozdrawiam
 
U wszystkich choroby:-(

U nas to samo, Młodemu powoli na szczęście przechodzi ale oczywiście ja też coś złapałam, mąż się zaraził i tak sobie chorujemy, ach :/

ZDROWKA dla Wszystkich:tak:

Ewelina biedny Szymonek:-(
Mam nadzieję, ze szybko wyzdrowieje, i że sie spotkamy w tym tygodniu :)
 
Witajcie:)

Wybaczcie moją nieobecność ale zabiegana jestem na maksa.Normalnie matka polka :-D

Mam do was pytanie gdzie w Leicester mogę wybrać się po buty?
Chcę kupić eleganckie długie kozaki i kozaczki poza kostkę na obcasie.

Obeszłam centrum i nic mi nie pasuje,wielkie obcasy i grube jakby miały utrzymać 100 kilogramową kobietę a Ja szukam czegoś bardziej delikatniejszego.Jak znacie jakieś fajne sklepy proszę o dane i namiar:)



Pozdrawiam was i życzę miłego wtorku :-)
 
Zapraszam wszystkie mamy razem z pociechami na grupę zabaw Stay & Play dla rodziców i dzieci do Manor House Community Centre w każdy wtorek w gofzinach 16:00 - 18:00. Zajęcia prowadzone są tematycznie z przerwą na poczęstunek. Zapewniam też picie dla dzieci. Na sali jest mnóstwo zabawek z czego największym zainteresowaniem cieszy się zwykle tor przeszkód, który dzieci budują same :).
W budynku są toalety dla dzieci oraz punkt przewijania.
Korzystając z okazji zapraszam też na przyszły wtorek na Bal Przebierańców w godzinach 16:00 - 19:00. Bardzo mile widziane wszelkie sprawne zabawki dla dzieci, które wykorzystamy do loterii fantowej :).
bal przebierańc
 
Hej :)

Iwonko my prawie zdrowi:tak: Młody ma jeszcze kaszel ale już o wiele lepiej:-)
byliśmy dzisiaj u Ewangelii:tak:

Kto wybiera się we wtorek do Manor House??;-)

Alfa witaj serdecznie:-)
 
reklama
Hej Kobietki

Dłuuuuuuugo mnie tu nie było ....... Najpierw Sebciu mi trochę chorował, następnie przyjechali znajomi z PL i ruszyliśmy z nimi w objazdy :-) Dzisiaj pojechali więc wszystko wraca do dawnego porządku :tak: Widzę, że i u Was zrobiło się chorobowo i jakoś tak ucichło tutaj.

No i z powodu przypadłości Sebastianka z końcem listopada znowu szykujemy się do wylotu do PL bo trzeba skontrolować mu te nerki
unhappy.gif
Tutaj wszędzie odmawiają bo uważają za zbędne jeśli dziecko nie ma żadnych ataków bólowych więc wolę sobie polecieć i mieć pewność , że nic złego sie nie dzieje i że Sebcia nie będzie niepotrzebnie cierpiał jak go owe bóle złapią.......

Iwonka - dziękuję za wiadomość na facie, ale mi się udało po wielkich bólach zapisać do Abbey College. Przepraszam, że wcześniej niepotrzebnie zawracałam Tobie głowę, ale wybrałam Abbey bo i terminy mi podpasowały (nie muszę się martwić o opiekę nad małym) i mam bliziutko do domku. Mam nadzięję, że się nie gniewasz.... :-(

Polaa - dobrze,że z Kubusiem już dobrze. Widzę, że Ty to mały włóczykij jesteś i ciągle gdzieś wędrujesz
;-) Więc może umówimy się któregoś dnia i wybierzemy się do tego małpiego gaju obok Ciebie? Pytałam znajomych o to i nikt nie wie co to za cudo, więc cała nadzieja w Tobie :tak:.
Co do Manor to czyżby Polu to oczko na końcu oznaczało, że pomysł bardzo się Tobie spodobał ;-)
Alfa - witamy i do pisania zapraszamy :tak:

Agnieszka - widzę, że mas zten sam problem co i ja. Też się napaliłam na nowe kozaki i też nic mi się nie podoba :( Tzn. widziałam fajne - ale aż w Stratford upon Avon tylko, że wtedy zwiedzaliśmy ze znajomymi i jakoś głupio było mi iśc kupować kozaki. Teraz cały czas o nich myśle i chyba po nie pojade , bo jak zauważyłaś tutaj nic ciekawego nie widać :tak:


Miłego weekendowania.
 
Ostatnia edycja:
Do góry