reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

reklama
Iwonka my kupilismy kiedyś w argosie ale nie polecam bo po pół roku się połamały deski. Później licytowaliśmy na ebay ale nic z tego nie wyszło i sprowadzaliśmy z Polski. Tutaj jak szukaliśmy to ceny były kosmiczne sof rozkładanych.
Dziewczyny ja mam pytanko gdzie mogę kupić kombinezon dwuczęściowy dla dziecka. Szukaliśmy juz w Matalanie tesco i nic.

Pozdrawiam
 
Iwona ja polecam dfs (jest w fosse park), ceny sa dość wysokie ale naprawdę warto:tak: my mamy narożnik z tego sklepu i jesteśmy bardzo zadowoleni a teraz widzialam na ich stronie, ze mają jakieś przeceny:-)
 
Dziękuję Wam wszystkim za odpowiedzi, nie sądziłam, że kupno kanapy zajmie nam tyle czasu:szok: Oczywiście jakbyśmy dysponowali kwota 1000funtów;-) to moge kupic jednego dnia, ale tyle nie mamy:-D

Ewa w Next sa fajne kombinezony dla maluszków, ale jednoczęściowe. My dzisiaj kupilismy Bartkowi kurtkę w Next, taką sama miał w zeszłym sezonie i byłam bardzo zadowolona oczywiście Bartek też.
 
Tak, w Next'cie są super rzeczy:tak: Kuba też ma z niego kurtkę i jesteśmy zadowoleni:-) w Mothercare widziałam tez ładne kombinezony :tak:

Wybieram sie dzisiaj z Młodym do Ewangelii:tak:
już mi się coś robi w domu:/
 
cześć dziewczyny
My chorobowo siedzimy w domku. Chyba jednak to nie ząbki, bo Maksiul ma straszny katar i kaszel.Dzwonil dziś mąż do przychodni, ale zapisali nas dopiero na środę. Biedny maluch bo tak go to męczy, ani spać nie może ani jeść nie chce. Dziwne to aby,że nie przyjmują od razu w tym samym dniu.
Poza tym mamy gościa z Polski, odwiedził nas kuzyn na tydzień.
Pozdrawiam
 
Maksymilian a o ktorej dzowniłas? Ja dzwonilam tez dzisiaj i bylismy juz u lekarza, Kubus tez chory:-( katar, kaszel, goraczka, mocne przeziebienie powiedział lekarz:-( zal mi Go strasznie bo sie męczy:/
My dzwonimy zawsze o 8 i znajdzie sie miejsce;-)
a jak sie powie, ze o dziecko chodzi to juz w ogóle:-)

zdrówka dla synka:tak:
 
Hej,
Maksymilian, jak Bartek miał gorączke i źle się czuł to nas tez przyjęli od razu, powiedziłam, że dziecko chore i nie moge czekać, oni chyba maja jakies wolne miejsca na nagłe wypadki, czy coś takiego.
Bartek tez jakis taki zakatarzony, ale myśmy przemarzli:-( jak szliśmy we wtorek na baby gym do Braunstone Leisure Centre, tak wtedy wiało:szok::szok::szok: i mimo że miał koc i był ciepło ubrany musiał zmarznąć:-(
 
Witajcie!
Pamiętam że gdy szłam z Alanem do lekarza GP i mówiłam że dziecko z gorączką lub wysypką to przyjmowali od razu tylko chwile trzeba było poczekać ale ogólnie bez żadnych problemów :tak:


Zdrówka dla maluchów życzę!
Fakt ta pogoda teraz taka pokręcona że o przeziębienie teraz nie trudno...
Pozdrawiam was !
 
reklama
Do góry