reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Kraje_K a tam od razu włoczykij:-D w domu nie można za długo siedzieć:no: bo można zwariować:tak: (moim zdaniem);-)
A jesli chodzi o wtorek to ja się z Młodym wybieram, kupiłam mu wczoraj strój drakuli:tak::-D
Ewangelia też ma zamiar jechać, tzn. tak jak pojedzie Ewangelia na pewno to ja też:-D

A co do małpiego Gaju to bardzo chętnie:tak: musimy się tylko dogadać co do dnia i zeby pogoda była w miarę, co nie??
 
reklama
Oj, chciałabym, chciała:-D, ale niestety od samego chcenia to raczej braciszka nie bedzie albo siostrzyczki:-D
Na razie jestem na etapie oswajania się z myślą o kolejnym potomku.

Co do imprezy w Manor House to jeszcze nie wiem, Adam teraz pracuje na popołudnie i mam problem z dojazdem, bo to jednak kawałek na nogach, ale jeszczde zobaczę.
 
U nas tez choroba odpuściła :)i wreszcie bedzie mozna wyjsc z domu bo juz prawie 2 tyg w zamknieciu. Tak jak pisze Pola mozna zwariowac.
Wiola dzisiaj zaliczyla pierwsza impreze halloweenowa. Tak sie wyskakala na dmuchanym palacu ze zasnela juz o 19. Musze cos takiego w domu sobie sprawic :-D
My oczywiscie wybieramy sie na bal we wtorek . Pola drakula powiadasz , juz sie boje o Wiole:szok: po ostatnich przytulankach:-D
Iwonka a autobus ci nie pasuje?
Alfa witamy cie serdecznie-Ewelina, Wiola i Szymonek
 
reklama
ewangelia myślę, ze Wiola się nie będzie bała:-D Kuba w tym stroju wygląda zabawnie a nie grożnie (przynajmniej jak dla mnie:tak::-D) i nie będzie to w przytulankach przeszkadzało;-)

Iwonka wpadnij, wpadnij, nasze dzieci by się poznały:tak:
Mnie w pierwszą stronę przywiezie prawdopodobnie mąż ale z powrotem muszę wracać chyba autobusem bo wyjatkowo wcześniej pojedzie do pracy:wściekła/y: może nie umre ze strachu? (chodzi mi o ciemność a nie strach przed autobusem:-p)
 
Do góry