reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

witam Ja z małym tez nie moge trafic na dobrego lekarza, ale jak idę ze sobą to jest w porządku. Nawet kiedyś dostałam antybiotyk a nie jak większość twierdzi, że w Angli u lekarza dostaniesz tylko paracetamol. lekarz lekarzowi nie równy no i trzeba szukać tego odpowiedniego.

Nasz synuś poszedł wczoraj do żłobka po dwumiesięcznej przerwie , ale było płaczu. Teraz też mąż poszedł Go zaprowadzić, bo ja bym sie rozkleiła i zabrałabym Go do domu, a tatuś to twardy facet.

Zapraszamy wszystkie dzieci w towarzystwie rodziców do Manor House Community Centre na Bal Przebierańców z okazji Halloween we wtorek 01.11.2011 w godzinach 16:00 - 19:00. Którzy rodzice się wybierają,bo my tak. Pozdrawiam
 
reklama
Hej:-)

ale tutaj ciuchutko :)

Maksymilian synek się przyzwyczai na pewno na nowo do żłobka:tak:

Może i my też się wybierzemy na ten Bal :) tylko za kogo przebiorę mojego urwisa??!!:-D

Wczoraj spotkałam się z Gogat :)
Ale Adaś rośnie, po takim dziecku to widać:tak:
Ja już zapomniałam te czasy hehe:-)
Dzisiaj powtórka ;)
 
Polaa dzięki za słowa otuchy. Musi sie przyzwyczaić, bo ja i mąż do pracy no i chodzi tam odkąd skonczył 9 miesięcy.
Co do przebrania na bal to też nie posiadam pomysłu

Dziewczyny mam do Was pytanko od jakiego wieku zmienialyś dzieciakom drzemkę w ciągu dnia z dwóch na jedną. Maksymilian ma 17 miesięcy i jakos tak popołudniami nie chce nam już spać. Zastanawiam sie czy nie przestawiać go już na jedno spanie w ciągu dnia.
pozdrawiam
P.S. Mamuśki jak będziecie organizowały jakiś spacerek popołudniami to my z przyjemnością się dołączymy
 
Maksymilian ja jestem jak najbardziej za spacerkiem:tak:
już wcześniej proponowałam:tak: może ktoś jeszcze?? usaliłybyśmy jakiś dzień:-)
Mój Kuba dwa razy dziennie spał gdzieś do 15 msc (chyba:-D), a teraz śpi raz dziennie (mniej więcej od 12.30 do 15 a czasami pociągnie nawe do 16, rzadko ale zdarza się:tak:)
 
Witam sie weekendowo :)
My oczywiscie tez jak najbardziej chetni na spacerki, wiec musimy tylko wybrac jakis dzien :) Pogoda ma sie jeszcze utrzymac wiec trzeba korzystac.
Moja Wiolusia przyniosla z przedszkola pierwsze zaproszenie na party :-) Wlasnie na Halloween :)
My napewno tez wpadniemy do polskiego klubu na Halloween.

My dzisiaj ruszamy na imprezke urodzinowa jak ja to mowie troche sie odch...:-D
Iwonko czy juz wiadomo czy bedzie jakis ESOL tylko w weekend?
 
Ostatnia edycja:
My weekendowo siedzimy w domu, bo Maksiula złapała temperatura. Chyba to od ząbków, bo poza temperaturą nic innego mu nie dolega. Bawi
się i je normalnie.
Pozdrawiamy
 
reklama
Do góry