reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

reklama
Iwonka, masz racje ;) a poza tym to bylo pierwsze spotkanie i nie wszyscy przeciez wiedzieli o nim a na pewno chcieliby przyjść:tak: zobaczymy co bedzie dalej, pierwsze wrażenie: jak najbardziej pozytywne:tak:
Mam nadzieje, ze na nastepne dotrze tez stinka i agnieszka :)
 
Agnieszka oby jutrzejszy dzien byl lepszy od dzisiejszego:tak:

Ja jakoś dzisiaj tez za dobrego humoru od rana nie miałam:no:

ale dlatego wybrałam się na to spotkanie, żeby nie myśleć za dużo :tak:

dobranoc:-)
 
hej dziewczyny:-)

A co tu taka cisza??;-)

Ja umówiłam się z Gogat na spacerek :tak: Młody spi, jak wstanie, zje obiad i wyruszamy:-) pogoda super to trzeba korzystac :)

agnieszka lepszy już humorek?;-)
Mam nadzieje, ze tak :)

stinka jak samopoczucie??
 
Witajcie!

agnieszka lepszy już humorek?;-)
Mam nadzieje, ze tak :)

...dzięki polaa ze pytasz:)
humorek lepszy,zdecydowanie...:)
nie wiem skąd u mnie takie wahania nastroju:-/



Widziałyście na fb na spotkaniach polonijnych informacje o naukach tańca?
my z mężem piszemy się na to_Od jakiegoś czasu mąż mnie namawiał abyśmy zapisali się gdzieś na naukę tańca ale Ja myślałam że tu nic takiego nie ma a tu proszę myliłam się i bardzo się cieszę że "spotkania polonijne"wpadli na taki świetny pomysł.


wtorkowe pozdrowienia dla was ślę:)
...i oby jak najszybciej do piątku!


p.s.a gdzie reszta dziewczyn?haloo?
 
no wlasnie gdzie reszta dziewczyn???:dry:

Wczoraj spedzilam super popoludnie z Gogat, bylysmy w parku, Adaś grzeczny chlopczyk:tak: Moj sie wyszalal, i tak zlecialo, szybko ale miło :)
Dzisiaj niestety pogoda juz nie dopisuje:no:

Agnieszka ja tez ostatnio mam jakies wahania nastroju:wściekła/y:
jest dzien, ze chodze wkurzona na caly swiat a na drugi usmiech od ucha do ucha:-D i jak to zrozumiec??:-)
 
reklama
Do góry