reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

Hej Dziewczyny

Ja Was nie chcę straszyć ale te wahania nastroju to symptom nadchodzącej starości :-D znam to z autopsji ;-) , a tak poważnie to pewnie pogoda ma tu duże znaczenie i czasami chęć odpoczynku od codziennych obowiązków. Biorąc pod uwagę, że nie mamy tu do pomocy babć, dziadków itd. a każda z nas potrzebuje trochę czasu tylko dla siebie (mam trochę racji?).

Nas zaraz czeka przeprawa. Moje dziecko pierwszy raz postanowiło skorzystać z fryzjera. Wcześniej nikomu poza mną nie pozwolił podejśc do włosów :-) a każda próba podejścia fryzjera kończyła się wrzaskiem - jakby go kołem łamano :-D. Dzisiaj twierdzi, że idzie i nie będzie robił scen. Mam tylko nadzieję, że mu się nie odmieni bo wygląda jak mały wypłoszek :zawstydzona/y:. Trzymajcie kciuki.
Lepszych humorków mimo wszystko dziewczynki Wam życzę.
Pozdrawiam
Kasia
 
reklama
Kraje_K masz racje, masz:tak::tak:

Powodzenia u fryzjera;-)

Kuba juz byl 3 razy :) hehe, za pierwszym razem wrzask jak nie wiem co:szok:
stwierdzilam, ze moze dlatego, ze bylismy cała Trójką:tak: pierwsze ja, potem mąż i On wtedy sie bał, ze chyba krzywda nam sie dzieje:tak: i pozniej sam plakal jak tylko nozyczki fryzjerka wziela do reki, a nastepne wizyty juz spoko, z usmiechem na twarzy:-)
Kasia a bedziesz na nastepnym spotkaniu 27 sierpnia??


agnieszka milej pracy;-)
 
Widzę, że temat "fryzjera" wam tez nie jest obcy;-). Mój Bartuś teraz postanowił, że zapuszcza włosy:wściekła/y: i nawet tato nie pomógł, bo do tej pory to własnie Adam obcinał mu włosy i nawet świetne fryzury robił:-D, o wyprawie do fryzjera nawet nie ma mowy:no::no::no:. Wczoraj próbowałam troche mu podciąć chociaż grzywkę, co mi się udało "w biegu" złapać to moje:-D i teraz moje dziecko ma bardzo nowoczesną fryzurkę:-D:-D
Kraje_k, to ile ty masz lat, że o takich syndromach piszesz;-) i tak zgadzam się z Toba całkowicie jeśli chodzi o czas tylko dla siebie, to jest to potrzebne i mamie i dziecku:-D
A my za 3 dni jedziemy nad morze:-D:-D, żeby tylko nie padało to juz będę zadowolona:-D
A jak tam zajęcia z angielskiego, wybiera się któraś z Was?
 
Dziewczyny pełen sukces! Moje dziecko zaskauje mnie coraz bardziej :happy:. Z uśmiechem zniósł całą ''operację'' i zadowolony z nowej fryzury, pobiegł do domu pochwalić się tatusiowi. Teraz idziemy pod Primarka na karuzelę bo oczywiście nagroda musi być. Już wyliczył na czym dzisiaj będzie jeździł :-). Potem mamusia ma kupić auto i temat fryzjera donastępnego załatwiony ;-).

Iwonka - mam tyle lat, że w dzisiejszych czasach mogłabym być babcią swojego dziecka :-D, także jak mówię ,że wiem co to łupanie w kościach, ból kręgosłupa, migrena i zmiany nastroju to możecie mi wierzyć na słowo :rofl2:. Dodam jeszcze, że wmoim wieku odczuwa się również szereg innych dolegliwości :-p

Polaa - bardzo żałuję, ale niestety nie będzie mnie 27 na spotkaniu. Ze względu na sprawy rodzinne muszę w sobotę lecieć do PL i wracamy dopiero na początku września. Mam nadzieję, że poinformujecie co tam nowego się zadziało i nie wykluczycie mnie ze swojej grupy ;-).

Teraz zmykam bo dziecko domaga się nagrody a mąz do sklepu ciągnie.

Do wieczorka.
 
Witam wszystkie dziewczyny :) ja niestety zadko sie tu udzielam bo moj maluszek nie daje mi za duzo czasu wolnego, jak jestem z nim na spacerku co spi elegancko natomiast jak tylko juz wrucimy do domu to daje mi niezle popalic :)
To ja juz myslalam ze to ja jestem najstarsza na tym forum, a tu czytam ze sa jakies dziewczyny prawie w moim wieku, ja jestem z marca 1980, ciesze sie ze sa tu tez jakies 30-stki i Pozdrawiam serdecznie, no ja tez czasami czuje sie staro bo coraz blizej do 40 ale coz moje drogie nie ma co sie dolowac tylko trzeba isc do przodu i cieszyc sie z naszych cudownych maluszkow.
 
Hej dziewczynki :)

Kraje_K ciesze sie, ze Mlody tak dobrze zniosl "operację";-)
a co do wieku to sorry, ze wprost ale Ty jestes rocznik 78???:szok::szok:
No absolutnie bym tego nie powiedziala:no: wygladasz na o wiele mlodsza:tak:
Mi kurde zawsze daja mniej, a co najgorsze jak chce kupic piwo w sklepie to zawsze dowod chca:wściekła/y:

Iwonka zycze pogody ;) fajnie macie z tym morzem:tak:
Gogat nie denerwuj mnie:-p ok?? Blizej masz jeszcze do 30-tki:-D
 
reklama
Pola dzieki za mile towazystwo, teraz to az chce mi sie isc na spacer z dzieckiem bo wiem ze sie spotkamy i pogadamy o wszystkim i do tego mieszkamy tak blisko siebie :-)
 
Do góry