reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

reklama
witam :-) dopiero teraz udalo mi sie znalesc chwilke, ja mam synka Adasia ktory ma 2 miesiace, to fajnie ze mieszkasz tak blisko mnie, bardzo chetnie sie spotkam na jakis spacerek, daj mi znac kiedy i gdzie Pozdrawiam
 
witam :-) dopiero teraz udalo mi sie znalesc chwilke, ja mam synka Adasia ktory ma 2 miesiace, to fajnie ze mieszkasz tak blisko mnie, bardzo chetnie sie spotkam na jakis spacerek, daj mi znac kiedy i gdzie Pozdrawiam

Mi pasuje prawie kazdego dnia:tak:
w przyszlym tygodniu tylko poniedzialek mi nie odpowiada bo mam juz cos zaplanowe ale reszta dni jak najbardziej :) a Tobie? To bardziej chyba od Ciebie zalezy bo masz malego synka;-) i gdzie sie spotykamy? Ja moge podejsc na Twoja ulice jesli tylko chcesz :)
 
No prosze jak sie ruszylo!

Pani Iwonko no wlasnie ta Polska przylatuje do mnie juz za miesiac! Nie moge sie doczekac :D Mam tylko nadzieje, ze wyrobimy sie z remontem do tej pry :)

A sa jakies dziewczynki mieszkajace niedaleko Braustone Park? Ja calymi dniami siedze w domku, bo jestem na zwolnieniu wiec czasu na spacerki i pogaduszki mam od groma.

mam tez pytanko do mam ktore rodzily w Leicester: Z tego co wiem sa tu 3 szpitale. Czy w kazdym maja maternity unit?

Pozdrowionka
 
Stinka to super, ze "Polska" do Was przylatuje:tak:
a z remontem zdazycie;-)
Ja rodzilam w Royal'u :tak: W General'u tez kilka kolezanek rodzilo.
Z tego co wiem to w Glenfield nie ma porodowki:no: No chyba, ze sie cos zmienilo:-)

Nie wiem czy skojarzylas ale to ze mna pisalas na gg:-D
:-D
 
Witajcie :)


Pani Iwonka u mnie wszystko ok,dwa tygodnie temu wróciliśmy z urlopu z Polski,od poniedziałku wracam do pracy.


Co do tych Polskich spotkań organizowanych przez Pana Marka to świetna sprawa i gorąco polecam :tak:
Poznaliśmy tego Pana i jak najbardziej piszemy się na polskie spotkania.
Ja także dopisałam się do "Klubu matki i dziecka" i "ESOL kurs języka angielskiego" wszystko prawdopodobnie ruszy od września bo teraz większość Polaków urlopuje.
W sobotę 13go o godzinie 16.00 organizowane jest spotkanie.
Spotkanie to odbędzie się w budynku MANOR HOUSE NEIGHBOURHOOD COMMUNITY CENTRE.
Może macie ochotę przyjść??
Fajnie bo będzie okazja aby się poznać a także poznać inne mamy,dziewczyny z którymi można się zaprzyjaźnić i np.umawiać się na spacery.
Jeżeli jesteście zainteresowane przyślijcie mi na pw swojego maila-wyślę wam pedeefkę z informacją o spotkaniu którego dostałam od Pana Marka:)



A poza tym witam nowe dziewczyny na forum :tak::-)
 
reklama
Do góry