reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Leicester

ale Wam zazdroszcze!! ja do Polski dopiero w przyszlym roku w maju, bo mam zakaz podrozowania w moim stanie :(

napewno skorzystam z zaproszenia :D
 
reklama
Hej dziewczyny ;)

Czasami Was podczytuje ale jakos jeszcze nic nie napisalam:zawstydzona/y:
Mieskam w Leicester od 3 lat, chetnie poznam inne mamusie :)
Mam tutaj na szczescie kilka kolezanek z dziećmi ale im wiecej tym lepiej:tak::-)

Pozdrawiam serdecznie :)
 
Witam Serdecznie wszystki mamy z Leicester, 2 miesiace temu zostalam mama i bardzo chetnie poznam jakis mamy z okolic saffron lane, stonesby avenue, dodam ze jestem nowa na forum i nigdy jeszcze nie kozystalam z takich portali ale jestem juz troche zdesperowana chodzeniem samemu na spacery i brakiem kontaktu z jakimis mamami Pozdrawiam serdecznie
 
Ja mieszkam dokladnie na bluebell drive to jest niedaleko duzego ronda na saffron niedaleko biblioteki a ty gdzie dokladnie mieszkasz?
 
Gogat no to mieszkamy 10 minut od siebie spacerkiem:tak::-)
Ja mieszkam na Hawkes Hill :) jesli tylko masz ochote sie spotkac to napisz, ja jestem jak najbardziej za:tak: masz synka czy coreczke? :)

Pani Iwonko Twoj synek skonczyl juz dwa latka?;-)
Moj skonczy w listopdzie, tez mamtu dwie kolezanki, ktore maja synkow z listopada 2009 tak jak moj ale kurcze mieszkamy na drugich koncach miasta, niestety.
Dwie nastepne kolezanki maja coreczki w podobnym wieku ale tez nie za blisko mnie.
 
Poola, w tym 2009 to chyba jakiś wysyp był:))))) dzieci.
No fakt, sprawdzałam na mapie, strasznie daleko:( póki co zostaje nam forum:))))
A wiecie, że tu koło Hinckley organizowane sa takie spotkania w sobotę dla mam Polek, jak tylko będe znała termin następnego to dam wam znać, naprawdę super sprawa. Co więcej, jak pewnie czytałyście koło Narborough zaczyna działać w Manor House Marek Cupiał, który tez chce organizować spotkania dla Polaków, wszystko pewnie ruszy dopiero od września, bo teraz wakacje:) i każdy w rozjazdach:)

Bartus skończy 2 latka 27 sierpnia:)
 
reklama
Iwonko daj znac jak najbardziej ;) chetnie bym sie wybrała:-)

a Ty mieszkasz gdzies wlasnie kolo Hinckley? Az tak daleko to nie jest hehe:-D
Moj Kuba skonczy 2 latka 9 listopada:tak: Moze sie nam uda wlasnie na takim spotkaniu spotkac ;)
 
Do góry